Jump to content

Windows 7 Dvd Ye Sistem Görüntüsü Oluşturma Sorunu

cebrailmumu

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar

Windows 7 işletim istemi kullanıyorum DVD ye yedek almak istediğimde yetersiz disk alanı uyarısı veriyor halbuki daha önce de aynı yöntemle sistem görüntüsü almıştım birçok boş DVD ile denedim hata resimlerinide çektim aşağıya ekliyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

44.jpg

45.jpg

http://i1009.hizliresim.com/2010/9/13/44.jpg

http://i1009.hizliresim.com/2010/9/13/45.jpg

Ben bu olayı denedim bendede aynı hataları vermişti , hatta konu açıp danışmıştım .Bir DVD oluşturup ikinciyi taktığımda hata veriyor , bu Windowsun hatasımıdır bizdemi hata anlamadım bende.

Birde benim almak istediğim yedek Programları vs kurulu halde boyutu 26gb ondan mı hata verdi acaba.

Sistemi kurup boş haldeyken denemek lazım yani programlar vs olmadan ozaman boyut daha ufak olur tabi 6-7gb kadar iki adet dvd yapar.

Normalde Windows 7 sistem yansıması yedeğini sistemin yüklü olduğu HDD ye kaydetmeyi onaylamıyor , bende ikinci bir HDD var onu yedek olarak kullanıyorum.

Tavsiyem Sistem yansımasını farklı bir HDD ye kaydetmek.

• 2 hafta sonra ...

Ben bu olayı denedim bendede aynı hataları vermişti , hatta konu açıp danışmıştım .Bir DVD oluşturup ikinciyi taktığımda hata veriyor , bu Windowsun hatasımıdır bizdemi hata anlamadım bende.

Birde benim almak istediğim yedek Programları vs kurulu halde boyutu 26gb ondan mı hata verdi acaba.

Sistemi kurup boş haldeyken denemek lazım yani programlar vs olmadan ozaman boyut daha ufak olur tabi 6-7gb kadar iki adet dvd yapar.

Normalde Windows 7 sistem yansıması yedeğini sistemin yüklü olduğu HDD ye kaydetmeyi onaylamıyor , bende ikinci bir HDD var onu yedek olarak kullanıyorum.

Tavsiyem Sistem yansımasını farklı bir HDD ye kaydetmek.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Ben win7 yi ilk kurduğumda bi yedek yansıma DVD si yapmıştım 15gb ı 1 DVD ye yedekledi hep ordan kuruyorum bikaç program daha ekleyim bi yansıma dvd si daha oluşturayım dedim bu sefer butarz bir sorun çıktı anlayamadım bende

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...