Jump to content

Neyi Hayallersiniz ?

YAGMURADAM

Recommended Posts

Her insanın kendi yaşamında yapabildikleri ve ulaşabildikleri vardır.Bir de ulaşmadıkları ve yapamadıkları...Ve çoğu zaman bunları hayalinde yaşatır.

Siz neyi hayallalersiniz?Kendimden başlayayım.

uzaygemisi.jpg

Hep bir uzay gemim olsun isterim.Işık hıızndan daha yüksek bir hıza sahip olacak.Uzayda gezegenler ve diğer gökcismleri arasında dolaşıp onları araştırmak isterdim.Gördüğüm her gezegene inip yapısını incelemek isterdim.

Benim hayalim bu?

Ya sizinki?

Benim şuanki hayalim zamanda yolculuk yapabilmek bizden öncekiler nasıl yaşamış ne yerler ne içerler savaşlar nasıl olmuş hayat şartları nasılmış. Tabi benimkisi hayalden öteye gidemez ama hayal :D

Sofunun anlamını bilmeyen arkadaşlar varsa varsa bir kaç örnek vereyim.

Sofu: Dinin emir ve yasaklarina butunuyle uyan kimselere denir

Sofu: aslı,sufi,anlamı ise tüm negatif hallerden ARINAN demektir

amd de calısmak onlarla bırlıkte cpu yapmak ısterdım veya ATİ de grafı kkartı yapmak ısterdım oda olmazsa kendıem aıt bı dukkanım olmasını ısterdım ıcınde butun bılgısayar markalarının parcaları ve overclock sıstemlerının olmasını ısterrdım :)

ben dünyaya bir kez daha gelebilmek (ki bu imkansız), yada zamanı doğduğum güne geri ******ürebilmek... hayatımda beni / geçmişimi tanımlayan cümlelerin çoğu "keşke" ile başlıyor...hep pişmanlıklarla yaşadım hayatı...tek isteğim öyle bir hayat yaşasamki, içindeki hiçbir cümle keşke ile başlamasa...

KEŞKE GEÇMİŞE GİDEBİLSEYDİM...KEŞKE...

ben dünyaya bir kez daha gelebilmek (ki bu imkansız), yada zamanı doğduğum güne geri ******ürebilmek... hayatımda beni / geçmişimi tanımlayan cümlelerin çoğu "keşke" ile başlıyor...hep pişmanlıklarla yaşadım hayatı...tek isteğim öyle bir hayat yaşasamki, içindeki hiçbir cümle keşke ile başlamasa...

KEŞKE GEÇMİŞE GİDEBİLSEYDİM...KEŞKE...

Dostum her yeni gün yeni umutlarla gelir. Birde bakmışsın yarın keşkeler iyikilere dönmüş. Hesabını iyi yapıp önüne bakmak gerek. Geçmişle yaşamak değil geleceği yaratmak esasımız olsun.

Karamsarlık değil seni bu günlere getiren. Don değiştirir gibi değiştir hayatını. ^_^ Hızlı ol ama üstünde kokmasın ;)

Dünyaca adı bilinen grafik tasarımcısı olmak isterdim(Hayallerim çokda uzak şeyler değil yıllardır üzerinde çalışıyorum :D)

Ve bun yanında uzak olmayan bir hayalim daha :

Benim düşüncelerimle,müzik anlayışımla ve dini düşüncelerimle aynı olan bir kız arkadaş(bu üçünün yanında yüzüne bakılabilinecek kadar güzel olmasıda iyi olur.Fazlamı şey istiyorum Allahım !)

benim hayalım cok güçlü biri olmak isterdim kas anlamında degıl! ve sinir oldugum kısılerı bneı hor goren kısılerı oldurmek ısterdım ama bırgın bu guce sahıp olursam en azından onlara ıbretlık bıseyler yapıcam buna emın olun!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...