Jump to content

Gözümde Hafif Bir Göz Kanlanması Var?

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Göz kanlanması genelde bendede oluyor nedeni uykusuzluk ve monitöre aşiri bakma olabilir....(kişisel fikrim)

galiba benim tahnimde sölediğinden yana birde dediğinin gibi 2 gündür doğru dürüst uyku uyuyamadm daha bugün sağlıklı bir şekilde uykumu aldım...ilgin için teşekkür ederim arkadaşım...

iyi günler.Ondanda olabilir ancak uzun zamandır oturuyorsan damaranma kasıntı agrıda olabilir.1 gün boyunca dinlendir gözleini baktın düzelmiyor dogru dünya göz hastanesine!

bugün pcnin başında çok oturmamaya özen gösterip dinlendirmeye çalışıcam :D inş. düzelir :)

Sizinkiler büyük ihtimal pc başında oturmaktan olabilir hoş bende sabah akşam oturuyorum öyle bi sorun yok. Ama dikkat etmenizi istediğim bi husus var bu yıl bir salgın hastalık var adı kırmızı göz.Gözde kanlanma yapıyor ve bulaşıcı kurtulmak ise uzun bir tedavi süreci istiyor. Lütfen bu hastalığa karşı duyarlı olun göz kanlanmanız varsa ne sebepten olursa olsun bir doktora gözükün derim.

Bende blackman12'ye aynen katılıyorum. Dediğiniz gibi PC başında uzun süre vakit geçirmek yani gözü dinlendirmemek ve uykusuzluk kanlanmalara neden olabilir! Bence PC başındayken sık sık gözünüzü dinlendirmeniz veya az vakit geçirmeye çalışmalısınız ve uykunuzu bir kaç gün düzenli almaya çalışın baktınız halen gözünüzde kanlanma aynı şekilde devam ediyorsa hiç vakit kaybetmeden bir göz doktoruna görününüz. Kanlanmanın bir çok nedeni olabilir. Örneğin bende özellikle yaz aylarında aşırı kanlanma oluyordu halk diliyle "kan çanağı gibi". Nedeni alerjikmiş (mevsimsel). Bir de kullanıyormusunuz bilmiyorum eski tüplü ekranlarda çok çabuk kanlanma ve göz yorulması yapıyordu LCD ye geçtim geçeli bu şikayetlerimden kurtuldum. Saygılarımla.

ALIAS007.gif

ALIAS007.gif

Benim Gözüm Yaz Kış böyle :D kırmızı hep nedeni ise güneşe ve ısıya alerjisi var aklınıza sıcakla ilgili ne geliyorsa o ortama girdiğim anda kırmızı oluyor.Doktora gittim 2 adet damla verdi onları damlatınca 2 gün kesintisiz düzeliyor.

aynı olay pederin başına geldi 1 hafta boyunca geçmedi yavaş yavaş kıpkırmızı oldu yollar tozdan topraktan geçilmiyor heryer toz bir tane araba geçince arkasından çıkan tozu görsen nasıl mikrop kapmaz dersin hastaneye gitti mikrop kapmış dediler göz damlası ile 2 günde azalarak geçti seninkiside büyük bir ihtimal mikrop kapmıştır bende bilgisayarda fazla oturuyorum 7-8 saati geçik oturuyorum ama böyle bir olay gelmedi mikrop kapmıştır o aynı olaysa eğr seninkide hastaneye git göz damlası al damlattır aileden birine bi düşün bakalım dışarda toz yedin mi veya mikrop kapacak herhangi bir cisim geldimi yüzüne filan geçmiş olsun bu arada

bugün pcnin başında çok oturmamaya özen gösterip dinlendirmeye çalışıcam :D inş. düzelir :)

1 günde düzelmez hemen zamanla 3-4 günde yavaş yavaş kırmızılıklar giderek düzelir

aynı olay pederin başına geldi 1 hafta boyunca geçmedi yavaş yavaş kıpkırmızı oldu yollar tozdan topraktan geçilmiyor heryer toz bir tane araba geçince arkasından çıkan tozu görsen nasıl mikrop kapmaz dersin hastaneye gitti mikrop kapmış dediler göz damlası ile 2 günde azalarak geçti seninkiside büyük bir ihtimal mikrop kapmıştır bende bilgisayarda fazla oturuyorum 7-8 saati geçik oturuyorum ama böyle bir olay gelmedi mikrop kapmıştır o aynı olaysa eğr seninkide hastaneye git göz damlası al damlattır aileden birine bi düşün bakalım dışarda toz yedin mi veya mikrop kapacak herhangi bir cisim geldimi yüzüne filan geçmiş olsun bu arada

1 günde düzelmez hemen zamanla 3-4 günde yavaş yavaş kırmızılıklar giderek düzelir

arkadaşlar bilgileniriniz için sağolun :) bu araada @Cryptical arkadaşım valla hatırlamıyorum ki gözüme toz girmiş olabilir belki birde şunu belirtmek isterim pcnin mönitori Lcd ve bazenleri saatlerce başında oturmama rağmen böyle birşey olmadı ve de böyle birşey ilk defa başıma geliyor olmazsa bir gün daha bekliyeceğim geçmesse doktora gitmeyi düşünüyorum ilgin için sağol arkadaşım....

Uyu biraz uyu

Bende sürekli öyle

Doktor raporu bile veririm sana uykusuzluktandır :)))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...