Jump to content

Creative Sound Blaster 5.1 Ses Kartı.

umutcnakn

Recommended Posts

ASUS P5P800S Anakart

Ses kartımın çıkarttığı sorunlardan artık usandım.İntel Pentium 4 Cpu 3.00 Ghz (2 CPU)'lu işlemcili bilgisayara almayı düşündüğüm ses kartı uyumluluk sorunu çıkartırmı?

Almayı düşündüğüm ses kartı hakkındaki görüşleriniz?

Bu ses kartını almamı önerirmisiniz? Eğer başka ses kartı önerecek olursanız Maxiumum para miktarı 40 TL.

http://www.vatanbilgisayar.com/creative-sb_5.1_cmss-sound-blaster-5.1-pci-ses-karti/productdetails.aspx?I_ID=21168#divDigerResimler

Şimdiden TEşekkürler...

bnm bildiğim akdarı ile bu alet vista ve win 7'de sorun yaratıyor seslerde çatlama cızırtı gibi zaten bu söylediğimde paylaştığın linkteki yorumlar kısmındada var eğer xp kullanıyorsan sorun çıkaracağını sanmıyorum alır isen şimdiden hayırlı olsun

bnm bildiğim akdarı ile bu alet vista ve win 7'de sorun yaratıyor seslerde çatlama cızırtı gibi zaten bu söylediğimde paylaştığın linkteki yorumlar kısmındada var eğer xp kullanıyorsan sorun çıkaracağını sanmıyorum alır isen şimdiden hayırlı olsun

Sürekli Wİndows Xp'i kullandığım için bir problem çıkmaz umarım.Görüşün için teşekkürler.

vista ve win7'nin bu ses kartı için maalesef desteği yok. Creative de sürücü çıkartmadı. ben de bu karttan kullanıyorum ve win7'ye geçiş çok sancılı oldu. internetten çakma driver buldum ve saatlerce uğraştan sonra 5+1 olarak ses aldım. eğer win7 kullancaksan bence daha üst modellere yönel. xp'de sorun çıkartmıyor.

Yorumlarınız rahatlattı beni.Sürekli Windows xp kullanan birisi olduğumdan rahatlıkla kullanabileceğimi umuyorum..GÖrüşün için teşekkürler.

.EDİT.

Ses kartını aldım.1 hafta oldu kullanalı.Cızırtı konusunda Windows Xp'de sadece Aimp programın da sorun yaşadım.Sadece Aimp programını kullandığım da cızırtı geliyor.Wİnanmp ve media playerda hiç sorun yaşamadım.

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...