Jump to content

Bilgisayarcıların Hayatında Tnctr'nin Önemi!

Guest _ULTIMATE_

Recommended Posts

Arkadaşlar TNCTR hayranlığı almış başını gitmiş

Benim yaşadığım yerde gerek bilgisayar satanlara gerek bilgisayar bakım onarım işiyle uğraşanlara sordum

Tnctr bizim işlerimizi kolaylattı dediler.

Tnctr bizim format süremizi kısalttı dediler

Artık onlarda tnctrde yayınlanan katılımsız programları kullanıyorlar

Hangi internet kafeye gitsem Pc lerin çoğu Tnctr üyelerince modifiye edilmiş olan işletim sistemlerini kullanıyorlar

Bu süper birşey. Yaşasın TNCTR. Vede Böyle bir siteyi kurmayı düşünmüş olan Adminlerimiz.

bende pc yi aldığım gün tanıştım....adamdan office istedim adan flashıma tncxp deli office yi atmış gittim kurdum...ve www.tnctr.com adresini gördüm....aslında şimdi hak veriyorum programlda biryerlere tnctr.com yazısı yazanlara... baksanıza gelenlerin yarısı reklam sayesinde gelmiş

kardeş TNCTR ye bakıyorlar ama haksız kazanç sağlıyorlar forumdan indirilen bir format cd sini hangi zihniyet ile 50 tl ye satarsın

[size="3"][font="Arial Black"][/font][/size]  50 TL Mİ ALAN VAR YANİ PESS DOĞRUSU, BEN 10 LİRAYA ZOR SATIYORDUM
5 TL CEKİNCE PEYNİR EKMEK GİBİ GİDİYO VALLA
SATANA DEĞİLDE 50 TL VERİPDE ALANA DİYECEK BİRŞEYİM YOK:(((

Ben de Ultimate XP 2008'deki reklamla gelmiştim.

Sonra TLnY'ın dediği gibi çıkamadık.

Ama iyi de oldu.Bu forumda acı tatlı çok zamanımı geçirdim.

Hatta öyle ki foruma girip bir şeyler yaparak dertlerimi unutuyorum bazen.

Tnctr güzel bir site, daim olmasını istediğim bir site.

Bu arada İnt. cafe konusu da çok doğru.Perfect Xp ile Ultimate XP'yi görmüştüm ben de.Fiesta'yı da görmüştüm sanırsam.

uye oldum olalı milletin facebook'a ve diğer anti sosyalleşme sitelerine takıldığı gibi takılıyorum ve dizi izler gibi :ball: izliyorum :)

ama bazen siteye giremiyorum bu endişe verici acaba diyorum microsoft tnctr'ye mi daldı :)

Microsot değil de birkaç kendini bilmezin saldırıları.

Saldırılar büyük boyutlu olunca erişim aksıyor tabi.

Yoksa Tnc sunucularında bir problem yok.

Bir programcı ve donanimdan cok iyi anlıyan biri olarak, 2008 de üye olduğumdan beri browser ımın açılıs sayfaları google,donanimhaber,tnctr ve facebook.Tnctr yi açmassam içimde bir dert oluyo doğrusu.Tnctr de özellikle mod. işletim sistemleri ve katılımsız programlar gerçekten çok güzel ve gerekli.Benim sayemede staj yaptığım dönemde staj yaptığım yerdeki herkeze mod. işletim sistemlerini ve katılımsız wpı ları sevdirdim.Artık onlarda mod. iştetim sistemi kullanıyorlar ve wpı sız asla format atmıyorlar... xD

benim üye oluş şeklim bambaşka :D

bir gün bu sitede bir oyun buldum. baktım ki üyelik istiyor. başladım rastgele nick denemeye :D

buldum tabi bir tane. hatta bayağı bir kullandım. merak edenlere söyliyim. bulduğum nick qwerty di :D

tabi sonra yeni bir nick aldım. seviyorum ya tnc'yi :D

Valla Benim TncTr ile tanışmam tncxp çalışmasını kurup internet sayfasını açmakla oldu TNCTR anasayfaydı merak ettim gezdim sonra 2008 de üye oldum ilk 1 sene o kadar sık girmiyordum.Sonra biraz kurcalayınca Tnc Hastası oldum :dribble::D

Arkadaşlar sonunda bunu da gördüm.

Dün resmi bir devlet dairesindeydim. İsmini vermiyim adı bende kalsın

Adamların pclerinde ki Xp tnctr de yapılmış modifiyeli bir xp

Hatta bir tane de KemalALKIN arkadaşımızın yapmış olduğu bir windows7 ye dek geldim

Bütün daire TNCTR kokuyor:D

Süper birşey

Bende size birşey söyleyeyim İstanbulda bir ilçe emniyet müdürlüğünde bilişim büro dahil her bürodaki pc'de ve memurların laptop'larında MXP v2 vr MXP v3 kurulu bilgisayarcı arkdaşıma vermiştim lazım olur diye çocuk bütün karakola ve emniyet müdürlüğüne MXP kurmuş.BSA allahtan devlet dairlerinde bir araştırma yapmıyor....

Evet arkadaşlar benim yaşadığım yerdeki internet kafelerin çoğunda perfect XP kurulu demekki

Perfect xp çok beğenilmiş.

Demekki baris_seven kendini beğendirmeyi başarmış :thumbsup:

valla ben de antivirüs için mi ne üye olmuştum geçen sene sonra bakınca bayağı hoşuma gitti 6-7 yıldır ilk defa geçen sene katılımsız program diye birşeyin olduğunu gördüm,öğrendim hele ki hayatımda ilk defa işletim sistemi indirdim :yahoo: valla çoğu şeyin ilkini yaşattı :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...