Jump to content

Ekran Kartı Önerisi ?

siyahi

Recommended Posts

GIGABYTE

MA785GT-UD3H AMD 785G + SB710 DDR3 1666MHz HDMI/VGA Anakart

AMD

Phenom II X2 550 AM3 3.1GHz 7MB Cache 45nm İşlemci

KINGSTON

2GB Hyperx DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram

WD

3.5" 1TB Caviar Black SATA 2.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk

HIGH POWER

HIGH PERFORMANCE 600W GÜÇ KAYNAĞI

Şu an kullandığım ekran kartı asus 1gb hd4670 ddr3 ati

500 tl'ye kadar bir ekran kartı önerirseniz sevinirim birde güç kaynağım acaba kurtarırmı bu konudada dest5ek verirseniz sevinirim

Sapphire HD5850 1 GB 256Bit GDDR5 16X

HIS HD5850 iCooler V 1 GB 256Bit GDDR5 16X

ıkısınden bırını sec :good:

tabi mafia 2 oynamıcaksan cunku su an fizik destegı yok ATİ de ama yakın zamanda olacak :)

SAPPHIRE HD5850 Toxic GDDR5 1GB 256Bit ATI DX11 Ekran Kartı 650 tl

His'in fiyatı uygun acaba sadece marka farkımı fiyatı bu kadar artırıyor

SAPPHIRE HD5850 Toxic GDDR5 1GB 256Bit ATI DX11 Ekran Kartı

Bu ekran kartı güzel alabilirim sadece güç kaynağım tam anlamıyla karşılarmı ona takıldım hepinize teşekkürler önerileriniz için

Arkadaşım ekran kartı alırken dikkat edeceğin hususlar şunlar . En başta ekran kartı kaç mb pek fazla takılma mesela 1 gb lık kart oluyor 64 bit GDDR2 fiyat olarak sana 60 ila 100 tl arası geliyor ancak kart var 512 mb 256 bit gddr5 fiyatı oluyor sana 300 lira . Bu özelliklerine iyi bakman lazım arkadaşlarda belirtmişler iyi bir güç kaynağı alman lazım pcde soğutmanında iyi olması lazım zira ekran kartları ne kadarda kendi soğutması olmasına rağmen yük halindeyken aşırı ısınıyor

Please register to see this content.
ben bu kasayı kullanıyorum mesela buna benzer birşey alabilirsin . Ekran kartı olarakta ben sana atiyi öneririm ama çok kişide Nvidia tavsiye edebilir buda kullanıcı tercihi . Nette alacağın kartlarla ilgili 3dmarks testleri mevcuttur perfonslarını karşılaştırabilirsin .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...