Jump to content

Msn Açılır Açılmaz Hata Raporu Uyarısı..

Recommended Posts

arkadaşlar msn açılır açılmaz hata raporu gönder penceresi açılıyor.gönder yada gönderme tıkladığımda msn otomatik kapanıyor.msnyi kaldırdım tekrar yükledim,format attım tekrar yükledim sorun çözülmedi xp kullanıyorum msn 9.0 açılır açılmaz kapanıyor yardım ederseniz sevinirim.

arkadaşlar msn açılır açılmaz hata raporu gönder penceresi açılıyor.gönder yada gönderme tıkladığımda msn otomatik kapanıyor.msnyi kaldırdım tekrar yükledim,format attım tekrar yükledim sorun çözülmedi xp kullanıyorum msn 9.0 açılır açılmaz kapanıyor yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşım benim başıma da geldi. Format atsanız bile çözülmüyor. Bu MSN virüsüdür. Çözümü Combofix

programıdır. Onunla taratınca bu virüsü siliyor.

Sendeki hata nasıl bilmiyorum, ama ben "Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor" diye bir hata alıyorum ve kapat deyince msn de kapanıyor. ve en son ekledigim 4-5 kişiyi online goremiyorum onlarda beni goremiyor. Ayrıca sadece kendi msn adresimi acabiliyorum. kesinlikle başka bir adres acılmıyor. hata kodunu unuttum simdi. ne kadar cok sorunum var dimi :) ama hala bir cözüm bulmuş degilim..

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...