Jump to content

Logıtech K350 Nano Unıfyıng Wıreless Keyboard

siyahi

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar elimde LOGITECH K350 NANO UNIFYING WIRELESS KEYBOARD var malesef garanti disi ve 2 shift imde calismiyor saatlerdir ugrasiyorum baksaniza iiii ssssss ...... butun tuslar birbirine girdi ben sol shift in yanindaki tusa shift gorevi vermek istiyorum yardim ederseniz sevinirim simdiden tesekkurler

bu klavye ile ilgili merak ettiğim bir konu var ,nano alıcıyı kasa arkasındaki usb girişlerden birine takınca çekimde sıkıntı oluyormu ,bu arada size önerim garantisi olmasa dahi logosoft ile iletişime geçin bana kalırsa yardımcı olacaklardır

bu klavye ile ilgili merak ettiğim bir konu var ,nano alıcıyı kasa arkasındaki usb girişlerden birine takınca çekimde sıkıntı oluyormu ,bu arada size önerim garantisi olmasa dahi logosoft ile iletişime geçin bana kalırsa yardımcı olacaklardır

Hayır kardeşim hiç bir sıkıntı olmuyor hatta bazen yatağıma uzanıyorum klavye elimde hiç bir sorun çıkmıyor :D

o kadar guzel anlatmıssın kı hıcbısı anlamadım

Anlamayacak birşey yok düşünki klavyendeki 2 shift'te çalışmıyor başka bir tuşa shift görevi vermek istiyorum galiba çözmek üzereyim Microsoft Keyboard Layout Creator 1.4 adlı bir program buldum hala uğraşıyorum

DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine 289kcyd.jpg Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.

Dediğim gibi hala halledemediysen bende de logitech kablosuz set var ve faresi bozulmuştu kendim yapmak için açtım yaptım ama 2 gün idare etti ve biraz uğraştıktan sonra mouse nanayı yedi ,o zaman logitech i aradım adamlar bana hollandadan geri döndüler hollandadan aradılar mustafa diye biri aradı ama türkçeyi unuttu unutacak :rofl: ,neyse derdimizi anlattım ilgilendiler saolsunlar o zaman hızlı sistem bakıyordu yolladım garanti dışı kaldığı halde tamir edip yolladılar mouse un içi komple değişmişti ,logitech sağlam bir firma ,bir sorum daha olacak bu klavyeden kullanan bir arkadaşım daha var o klavyenin bazen geç tepki verdiğini ağır kaldığını söylemişti sizcede böyle bir sıkıntı varmı

Dediğim gibi hala halledemediysen bende de logitech kablosuz set var ve faresi bozulmuştu kendim yapmak için açtım yaptım ama 2 gün idare etti ve biraz uğraştıktan sonra mouse nanayı yedi ,o zaman logitech i aradım adamlar bana hollandadan geri döndüler hollandadan aradılar mustafa diye biri aradı ama türkçeyi unuttu unutacak :rofl: ,neyse derdimizi anlattım ilgilendiler saolsunlar o zaman hızlı sistem bakıyordu yolladım garanti dışı kaldığı halde tamir edip yolladılar mouse un içi komple değişmişti ,logitech sağlam bir firma ,bir sorum daha olacak bu klavyeden kullanan bir arkadaşım daha var o klavyenin bazen geç tepki verdiğini ağır kaldığını söylemişti sizcede böyle bir sıkıntı varmı

Hala halledemedim uğraşıyorum fakat sorularına cevap vereyim daha öncede üst düzel klavyeler kullandım fakat bunun kadar mükemmelini görmedim xp win7 ikisindede kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım sadece bu shift olayı oda benim yegenler bol bol nfs carbon oynadılar ondan oldu zaten bilirsin oyun oynarken çocuklar tuşlara nasıl basarlar :D

zaten garanti dışı olduğundan bişey daha önericem ve sonrasında yeni soruma geçecem :dribble: ,yukarıda bahsettiğim gibi bende de kablosuz set var bazen bazı tuşlarında problem çıkar içini çok ama çok dikkatli bir şekilde açar bakarım genel tuşla alt zemin arasına bişeyler girmiştir temassızlıktan olur temizleyince düzelir ( zaten garantisi yok dediniz ) ,soruma gelince yukarda siz söylemişsiniz ama yine teyit edeyim dedim nano alıcı ile beraber uzatma kablosunu kullanma gereği duymadınız ,nano alıcı kasa arkasındaki bir usb ye bağlı ve herhangi bir çekim sıkıntısı yok doğru anlamışmıyım

zaten garanti dışı olduğundan bişey daha önericem ve sonrasında yeni soruma geçecem :dribble: ,yukarıda bahsettiğim gibi bende de kablosuz set var bazen bazı tuşlarında problem çıkar içini çok ama çok dikkatli bir şekilde açar bakarım genel tuşla alt zemin arasına bişeyler girmiştir temassızlıktan olur temizleyince düzelir ( zaten garantisi yok dediniz ) ,soruma gelince yukarda siz söylemişsiniz ama yine teyit edeyim dedim nano alıcı ile beraber uzatma kablosunu kullanma gereği duymadınız ,nano alıcı kasa arkasındaki bir usb ye bağlı ve herhangi bir çekim sıkıntısı yok doğru anlamışmıyım

Evet doğru anlamışsın kardeşim kasa ile duvar arasındada 50 cm gibi bir boşluk var fakat hiç bir sıkıntı yaşamadım

gitmiş güzelim klavye ya :D

100 tl lik klavye verilirmi çocuğun eline :D

alıcan 5 tl lik bir tane daha torun tombalaklar geldimi onu takıcan :)

tuş kombinasyonu nasıl değiştirilir bilmiyorum ama logitech ile bir görüş sen.

Bi arkadaş vardı.klavyesi bozuk.iletişime geçmiş logitech ile klavyeyi göndermeden yenisini göndermişler :D

son olarak oyunlarda bazı tuş kombinasyonların birlikte basınca çalışmıyormuş doğrumu acaba ya misal alıntı olarak ( Bir sürü tuş kombinasyonunda hatalar var. Örneğin Q + W basılıyken 1 ve 2 tuşlarını görmüyor. W+ E basılıyken 2 + 3 görmüyor. A + S, W+D, S+D ve A+W basılı tutarken de bir sürü tuşu görmüyor )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...