Jump to content

Katılımsız Xp De Isim Degişikligi

lostalbi

Recommended Posts

Arkadaşlar konuyu kısa tutucam mesele şu modifiye xp yapmasını az çok biliyoruz ama isim degişikligini bilmiyoruz ne yazık ki (kendi adıma söyluyorum) örnegin yapıcagım bir modifiye xp de bilgisayarım kılasöurunun isminin başka bir şey olmasını istiyorum veya belgelerim bunu nasıl yapıcaz bu konu hakında detaylı bilgiye sahip olan bir arkadaşımız cvblarsa minnetar kalırım şimdiden yorumlarınız ve ilginiz için teşekurler

evet ama bu katılımsız xp de olucak yani sonradan ayar yapılmayacak işlem bitikte herşeyin ismi benim diledigim gibi olmalı :)

sıkıldık artık hep aynı isimlerden biraz farklılık olsa daha guzel olur die duşundum :)

hocam yani böyle bir fikri ilk defa senden duyuyorum :)

Yani bilgisayarım,belgelerim klasörünü değiştirmek bazı sorunları doğurur...

Yani eğer dediğin gibi bir işlem olsaydı Nlite de falan olurdu diye düşünüyorum...

Belki regedit ile isimler değişebilir ama bazı sorunlar çıkaracağı düşüncesindeyim...

Üstadlarda fikrini söylerse daha iyi olur...

ya birden aklıma geldi şu ramazanda dini bir xp yapmaya çalışım dedim sonunda modifikasyonsa buda modifiye bilgisayarım yerine her işin başı babında bismillah olsun millet hem zikir çekmiş olur hemde işini görmuş olur tabi bu sadece bu amaç için dil ileri duzey modifiye xp kulanmak içinde kulanılabilir ama benim aklıma ilk bu gelmişti regedit ile bile olsa hangi dosyayı editlemem gerek onu bilmiyorum :(

kardeş kurulum sırasında veya öncesinde böyle birşey değiştirilebilir mi, nasıl olur tam bilemiyecem.muhtemelen "bilgisayarım" isminin geçtiği tüm dosyaları editlemen gerekecek. buda çok uzun ve zahmetli birşey olur. yallnız yapılamaz değil gibi geliyor bana çünkü dil dosyaları kolaylıkla değiştiriliyor değil mi. bu açıdan konuya yaklaş belki bişeyler çıkartırsın...hadi selametle..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...