Jump to content

Mafia 2 De Ekran Kart Mı Yakıyor ? !

saameet_06

Recommended Posts

arkadaslar elımde his hd 4850 ıceq 4 turbo var en ıyı sogutma cozumlerınden bırı ancak mafia 2 yı yukledım ve fan yuzde yuz devırde calısırken 20 dk lık oynadım kart 101 derece oldu az daha kartı elıme alıyordum kapadım oyunu ve aklıma su geldı starcraft 2 dede boel bı sorun vardı ve kartları yaktıgı ıddaa edılıordu acaba mafia 2 dede bole bır sorun olabılırmı ...

Sapphire HD 4870 2GB Vapor X ekran kartım var starcraft 2 böle bi sorunla karşılaşmadım. bence ekran kartını bi temizle ben sorun soğutma sistemindedir. Altı üstü dandik mafia 2 son driverını yüklemeyi unutma. iyi akşamlar

Sapphire HD 4870 2GB Vapor X ekran kartım var starcraft 2 böle bi sorunla karşılaşmadım. bence ekran kartını bi temizle ben sorun soğutma sistemindedir. Altı üstü dandik mafia 2 son driverını yüklemeyi unutma. iyi akşamlar

sogutmadakı temızlıkle veya drıverle oldugun usanmıorum zaten hepsı tam dıger oyunlarda bole yapmıor bc2 , mw2 ,

dog days , 2k10 gibi mafia da yapıor

Arkadaşlar mafia II de ben de de şöyle bir sorun oluyor

oyundan çıktığımda ekran karanlık oluyor.

tam karanlık değil de epey bi karanlık oluyo restart yapınca düzeliyor

ekran kartım ATİ MOBİLİTY RADEON HD 4570 (512 )

ekran kartım ATİ MOBİLİTY RADEON HD 4570

bende de aynı problem oluyor hd3650 ekran kartım var..

Ekran kartının driveri uyumsuz sa dediğiniz gibi oyunlardan çıkarken ve sol üst köşede bir pencere çıkıp donmasına sebep verebiliyor imzalanmış en son sürücüyü kurun düzelir.

Ayrıca mafiaII gibi bir oyun bu kadar makinayı kasmaması lazı riva tuner veya atiyool programlarını kurup farkında olmadan frekans değerlerini mi yükselttiniz acaba?

Ekran kartının driveri uyumsuz sa dediğiniz gibi oyunlardan çıkarken ve sol üst köşede bir pencere çıkıp donmasına sebep verebiliyor imzalanmış en son sürücüyü kurun düzelir.

Ayrıca mafiaII gibi bir oyun bu kadar makinayı kasmaması lazı riva tuner veya atiyool programlarını kurup farkında olmadan frekans değerlerini mi yükselttiniz acaba?

frekans degerlerı normaldeykende yane gpu 650 mhz memory 2 ghz seklındeyende kart 98 derece cıvar ı oluor

oc edıp 700 e 2.4 ghz yapınca 100 derece oluor

1.Mafia2.exe üzerinde sağ tuş yapıp özellikleri açın

2.Uyumluluk sekmesine gelin

3."Görsel Temaları Devre Dışı Bırak" seçeneğini işratleyin

4.Uygulayıp ve çıkın sorun çözülecektir.

Starcraf 2 Mafia 2 benım HD 4350 de Sorunsuz calısıyor ... Ekran kartını temizle hatta hazır ekran katını temızlıyorsun bılgısayarınıda temızlersın .. sonra ekran kartının Güncel sürümünü kur sorun kalmaz ..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...