Jump to content

Windows 7 Update

Sailors

Recommended Posts

Bende Windows 7'nin tüm sürümleri var

1-Windows 7 Enterprise 32 bit

2-Windows 7 Enterprise 64bit

3-Windows 7 Ultimate 32 bit

4-Windows 7 Ultimate 64 bit

5-Windows 7 Professional 32 bit

6-Windows 7 Professional 64 bit

7-Windows 7 Home Premium 32 bit

8-Windows 7 Home Premium 64 bit

9-Windows 7 Home Basic 32 bit

10-Windows 7 Home Basic 64 bit

11-Windows 7 Starter 32 bit

Hepsi tek DVD'de ben tüm sürümlere Ağustos dahil tüm güncellemeleri dahil etmek istiyorum ve bunu hangi programla ve nasıl yapacağım bilmiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim ve bazı kişilerin aklındaki soru işaretleri de giderilmiş olur.

Yardım edene şimdiden çook teşekkürler...

(Not:Ağustos dahil tüm sürümleri güncellemelerini nerede bulacağım...)

güncellemeleri rokobozz hocamın paketinden alabilirsin.

hepsine aynı anda olmaz. ultimate ayrı bir index, starter ayrı bir index'tir. yani w7se'yi tam 11 defa kullanacaksın :D

yanlış anladın. şimdi Windows 7 Enterprise 32 bit için ayrı Windows 7 Ultimate 32 bit için ayrı... yani tüm indexler için ayrı ayrı yapacaksın. en sonunda 11-Windows 7 Starter 32 bit'e uyguladıktan sonrada ıso alacaksın.

onlar sadece ultimate için. sen microsfot'un sitesinden hepsi için indirmen gerek...

yapma gözünü seviyim bu işle uğraşıyon neden bilmiyon güncellemelerin tek bir sistem için değil sadece yapı için farklı olduğunu

x64 64 bitlik sistemler için güncellemelerdir homepremium, professional, ultimate farketmez

aynı olay 32 bit içinde geçerlidir.

rokobozz'un ya da dr.yusufbal'dan indirdiğin güncellemeleri istediğin sürüm için kullanabilirsin tek dikkat etmen gereken nokta x86 için olanları 32 bite x64 olanları 64 bite entegre edeceksin.

W7SE başarılı bir program eğer kodlarla uğraşmak istemiyorsan bazen hata veriyor ama onun içinde oynanmamış win7 install.wim'i kullanman gerekiyor.

arkadaşlar benim hazırlamış oldum win 7 güncellemeleri tüm win 7 sürümleri icin geceril ama şöyle bir husus var win 7 ultimate ve win 7 starter arasında güncelleme sayısı farkı olabilir ben tam emin değilim

artı dikat etmen gereken güncellemeler hakında şudur. Windows6.1-*********-x86.MSU 6.1 win 7 x86 sürüm bit'ini gösterir

ikinci neden bu calışmayı tek paket haline toplamayı calışıyorsun zaten hepsi artı güncellemeler tek dvd sımaz. bence bunu ikiye böl 32 ve 64 bit olarak daha basit olur ve $OEM$ klasörü yardımıyla kurulum esnasında güncellemeleri kurabilirsin veya arkadaşların söyledi yöntemle

yapma gözünü seviyim bu işle uğraşıyon neden bilmiyon güncellemelerin tek bir sistem için değil sadece yapı için farklı olduğunu

x64 64 bitlik sistemler için güncellemelerdir homepremium, professional, ultimate farketmez

aynı olay 32 bit içinde geçerlidir.

rokobozz'un ya da dr.yusufbal'dan indirdiğin güncellemeleri istediğin sürüm için kullanabilirsin tek dikkat etmen gereken nokta x86 için olanları 32 bite x64 olanları 64 bite entegre edeceksin.

W7SE başarılı bir program eğer kodlarla uğraşmak istemiyorsan bazen hata veriyor ama onun içinde oynanmamış win7 install.wim'i kullanman gerekiyor.

valla ben program yapıyorum modifiye etmiyorum :D onun için ben ayrı diye biliyorum...

arkadaşlar benim hazırlamış oldum win 7 güncellemeleri tüm win 7 sürümleri icin geceril ama şöyle bir husus var win 7 ultimate ve win 7 starter arasında güncelleme sayısı farkı olabilir ben tam emin değilim

güncelleme farkı nereden çıkar, malum bu kadar çok sürüm neden varsa o yüzden. ultimatedeki bazı programlar ve ek dosyalar starterda yok

mesela starterdaki IIS bileşenleri yok ama sp1 altyapısı güncellemelerde 6 tane IIS güncellemesi var bunun gibi.

@djonur007 - programcısın ama bilmen gerekiyor, modifiyeci olman gerekmiyor bunun için.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...