Jump to content

Regedit, Görev Yöneticisi Ve Gpedit.msc Hatası

iso_manyak

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ctrl+alt+del tuşlarına basıldıgında görev yöneticisi, yönetici tarafından devredışı bırakıldı diyor.

bunu düzeltmek için regedit e giremiyorum kayıt defteri düzenleme yönetici tarafından devredışı bırakılmıştır. hatası veriyor.

gpedit.msc komutunda da dizinler eksik çıkıyor

normalda gpedit.msc sayfası şu şekilde çıkması gerekirken

370926sistem.jpg

benim pc de böyle çıkıyor

9d4019d3.jpg

bu sayfada gerekli açıklamalar yapılmış ama gpedit.msc sayfası bende eksik çıktıgından düzeltemiyorum. fikri olan varmı

Virüs bulaşmış sana be kardeşim :D

Makinanda hangi antivirüs kurulu ?

Büyük ihtimal hiç bir antivirüs kurulu değil...

Bende 3 yıl önce bu virüslerle karşılaşmıştım...

Ben 3 yıl önce antivirüs yerine nazar boncuğuyla bilgisayarı koruyordum :D :D :D

Combofix indir ...

Sonra avira free versiyonunu indir makinana kur...

Sorun hallolur...

kaspersky var ama üstüne gelince kayboluyo :) cafede ana pc de oturuyordum baktım hiç bişey çalışmıyor benim pc değil aslında. combofix bazı sistem dosyalarını değiştiriyor sonra pc den randuman alamıyorum tabi bu benim görüşürüm. 2 3 defa başıma geldi. aklıma geldi ama yapmadım başka ne olabilir

kaspersky var ama üstüne gelince kayboluyo :) cafede ana pc de oturuyordum baktım hiç bişey çalışmıyor benim pc değil aslında. combofix bazı sistem dosyalarını değiştiriyor sonra pc den randuman alamıyorum tabi bu benim görüşürüm. 2 3 defa başıma geldi. aklıma geldi ama yapmadım başka ne olabilir

hocam kaspersky konusunda polemik yapmak istemiyorum ama bana göre iyi bir antivirüs değil...

Senin sorununu halledecek olan yazılımlar belli combofix,avira...

burda 3 yıl önce sakladığım dosyalar var onlara bir gözat...

Bunlarla regedit ve görev yöneticin geçici olarak düzelir...

http://www.4shared.com/file/fvWbNgHK/aralarm.html

bence avirayı indir :D

Please register to see this content.

F8 Güvenli modda dediklerimi yap

1-verdiğim araçlara bir göz at

Please register to see this content.

2-Combofixi güvenli modda uygula

3-Avira kur

4-başlat-çalıştır-msconfig yaz başlagınca bak bilmediğin virüsler olucak onları başlagınçta açtırma...

5-dracula,anti malware programlarını yükle

6-Avira AntiVir Rescue System programını indir.CD ye çek...

XP kurar gibi bu programı başlangıçta çalıştır...Virüsleri silecektir büyük ihtimal...

http://dlpro.antivir.com/package/rescue_system/common/en/rescue_system-common-en.iso

Başka çözüm yolu yok....

HEPSİNİ GÜVENLİ MODDA YAP.......

ordakileride denedim iş görmüyor hiç birisi. sıkıldım format atacam şimdi ya

Sen zaten şifayı sonuna kadar kapmışsın yukardaki işlemler işini görmüyorsa Format sana farz oldu..Sana kolay gelsin...Fakat yinede bir tavsiye bu konuyu bi gözden geçir.Bir çok çözüm yolu var... Linkim

bana da olurdu eskiden internetim yoktu, internet kafeden dosya indirirdim bir bakardım görev yöneticisi çalışmıyor, regedit yok sonra direk format

şimdi AVG İNTERNET SECURİTY yüklü canavar gibi sitelere gelince hemen uyarı veriyor.

şöylede yapabilirsin olursa eğer ki format atmadıysan şimdiye kadar, combofix'i usb diske indir, sistemi minixp ile açıp combofix ile tarat olmadı mı sistemi linüx ile aç combofix ile tarat, trojan windows exelerine bulaştığı için linüxte tam çözümü alırsın.

kardeşim virüste var ama gpedit.msc de yanlış yere bakıyorsun bilgisayar yapılandırması değil kullanıcı yapılandırmasının altında senin dediğin

bende de vardı ama ben resmen kökünü kuruttum linux ile

genelde combofix çare buluyor ama bazen pc kulaılmaz halede geliyor combofixten sonra

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...