Jump to content

Usb Diskime Entegre Ettiğim Iso Dosyasını Silinmiy

Recommended Posts

xp kurulum cd ni tak ve xp kuruyormuş gibi yap.Hardisk seçimini flash belleğin olsun.Yani ona yükleyecekmiş gibi yap.Biçimlendirme tamamlanır tamamlanmaz bilgisayarınızın reset tuşuna basın.Ve sistemi normal biçimde açın.Sonra yine o flash belleğinizi normal biçimde biçimlendirin.Saygılarımla

cmd yi aç

format g: (yada sürücü nerdeyse o yolu yaz sen)

devam etmek için entere basın uyarısı gelecek

enter de formatlayacak ve sana disk adını soracak

herhangi bi isim yaz yada boş bırak sonra entere tekrar bas orada 4gb olduğunu görecen

olması lazım kolay gele.

Bunu bu yollarla halledemezsin ufd utility programını netten indir.Diskin takılıyken programı aç bastan dördüncü sekmeye tıkla orda iso kısmını ve data bellek kısmını göstercek single partition a tıkla ve restore default settings dersen diskin normal hale gelir.Bu arada marka yazarsan ben bu özellikte bellek arıyorum kolay gelsin...

usb diski CD olarak biçimlendirirsen olacağı bu :D

sen diski normal hardisk gibi bölümlere ayırmışsın galiba disk yönetiminden usb diskin bölümlerini teker teker sileceksin sonrada tek bir disk gibi 4gb olarak baştan format atacaksın olmazsa CD'den çalışan acronis disk director le sistemi başlat onunla bölümleri silmeyi dene format atma SİL DİSKİ SİL olmazsa yapılabilecek bir şey yok oturup ağla :D

benim 8gb toshiba'yı tanımadı :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...