Jump to content

Bios Hata Verdi Lütfen Yardımlarınızı Bekliyorum

quadcore

Recommended Posts

Anakartım ASUS M3A serisi amd tabanlı anakartım durduk yere şu hatayı verdi

çeşitli yerlerde anakartı güncellersem düzelir denildi ama güncellememe rahmen olmadı

''Not enough space in runtime area!!SMBIOS data will not be available''

( tarih saati ayarlıyorum yine aynı )

F1 bas diyor ama olmuyor .. lütfen cıkmazdayım anakartım saglam sadece bios ile sorunum war

garantiside doldu 10 gün olmus vatan bilgisayara ******ürdüm doldugunu soylediler..

anakartın pilini çıkar bir dk bekle tekrar tak bakalım kapalıyken ondan sonra dene? diğer bri sorum sen bios güncellemeyi denedin de yarıda falan mı kaldı?

yok dostum güncelleme yapmadım hiç ama asus kendi biosunda bir asus flash boot diye bir yer war güncelleme yeri ordan flash takıp yeni sürüm yaptım zaten 02.04.2008 di bios 12.04 2008 yaptım yine aynı hata .....

bilgisar acılmıyor diorum bazı arkadslar asus programıyla yap diorlar bizde biliyoz ama pc acılmıyor

sadece flash diskle bios güncelleme yapılıyor.....oda nafile sorun tam olarak ne onu bilmiyorm

bir donanım parcasımı bozuldu. yoksa biosmu bozuldu

bide asus sitesisinde hangisi bios uptade yada biosu yeniden yazma hangisi onu bilmiyorum asusun sitesinde

cok war biosu update ama hangi tam işe yarar bilmiyoırum

lütfen yardımlarınızı bekliyorum. link atsanız biliyoırm...flashla güncellemeyi....

bilgisar acılmıyor diorum bazı arkadslar asus programıyla yap diorlar bizde biliyoz ama pc acılmıyor

sadece flash diskle bios güncelleme yapılıyor.....oda nafile sorun tam olarak ne onu bilmiyorm

bir donanım parcasımı bozuldu. yoksa biosmu bozuldu

bide asus sitesisinde hangisi bios uptade yada biosu yeniden yazma hangisi onu bilmiyorum asusun sitesinde

cok war biosu update ama hangi tam işe yarar bilmiyoırum

lütfen yardımlarınızı bekliyorum. link atsanız biliyoırm...flashla güncellemeyi....

arkadaşlar kusura bakmayın mozilla kafayı yedi ...

Sorun deqil mst018 bu dedigin nerde ankarta her yerde jumper war pile yakın yerdemi yada anakarta

beyaz yazıyla yazıyormu cmos jumper diye .... tam bilgi wersen sana zahmet olmassa.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...