Jump to content

D: Sürücüsü

juvanpix

Recommended Posts

Bilgisayardaki tüm userlerin Belgelerim ve masaüstünü D ye kopyaladıysan C ye format atmaman için hiç bir engel yok...

C ye format attıktan sonra D ye yedeklediğin dosyaları tekrar kullanabilirsin....

Format atmadan önce driverda yedeklersen iyi olur.(eğer setupları yoksa)

peki ungood krdş frmttn sonra d sürücüsüne tıklayıp içine girmek istediğimde biçimlndir felan die bir yazı çıkarmı yksa dirk nrmal kulanıma açılırmı..bir sorm daha olck bu d nin içindki dosyaalrda virüs varsa(trttım yok) dsyaları çalştırdğmda vya ydeği yeni sistme yüklediğimde vrüsn bulşma ihtimali warmı?

peki ungood krdş frmttn sonra d sürücüsüne tıklayıp içine girmek istediğimde biçimlndir felan die bir yazı çıkarmı yksa dirk nrmal kulanıma açılırmı..bir sorm daha olck bu d nin içindki dosyaalrda virüs varsa(trttım yok) dsyaları çalştırdğmda vya ydeği yeni sistme yüklediğimde vrüsn bulşma ihtimali warmı?

kardeşim herhalde ilk format atışın olucak :) (heycanını normal karşılıyorum.)

Sen yedeklerini aldığın D ye şu an nasıl giriyorsan C ye format attıktan sonrada aynı şekilde D ye girebilcen.

Biçimlendir seçeneği ne zaman gelir?Eğer format atarken yanlışlıkla D yi de uçurursan(silersen) formattan sonra biçimlendir seçeneği gelebilir.

Virüs konusuna gelirsek virüs her zaman bulaşabilir.Şimdi D yi tarattım diyorsun ama hangi antivirüs programıyla tarattın o ayrı mesele...Avira virüs bulur kaspersky bulmaz.(misal)

Kısaca virüs konusuna kafanı takma...Virüs bilgisayarcının kamçısıdır :D

Virüsle uğraşmak güzeldir.

Sen C ye formatı bas,virüs falan takma kafaya formattan sonra düşünürüz orasını:D

Dikkat formattan sonra ilk antivirüs programını kur..

çok sağol bilgilendirdiğin için kardeşim... aklımda daha soru kalmadı sayende :D formata başlayabilirim artık :D

Sen bize bakma biz yalama olduk iyice :D

Modifiye çalışmalar yapa yapa sanal makinada nerdeyse hergün format atıyoz...

hocam aman dikkat D ye format basma :D

Hadi sağ salim bekliyoz seni :D

İyi haberlerini bekliyoz :D

allah 13. dakikada 7 saat bekletmesin

hayırlısıyla atarsın inşallah

ilk formatımda iyice yazıları okuya okuya atmıştım mavi ekrandakş bölüm seçiminde kalbim güm güm atmaya başladı...windows açılana kadar moitörü ezberledim resmen

ayrıca antivirüsü kurduktan sonra restart çekme tarat sonra restart çek.restart çekersen d de virüs varsa c ye bulaşma ihtimali var..

bende bi virüs vardı formatı attım programlar çalışıyo pc yi kapadım açtım programlar çalışmıyo 2 yıl eziyet etti resmen virüs sonunda kendinden çekti gitti

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...