Jump to content

En Aktif Forum:: Çöp Kutusu !

lordumuzca

Recommended Posts

Arkadaşlar Nedendir Bilmiyorum Yeni Güncellenmiş Bir Konuyu Anında kendim Upload ettim Konuyu Arattım Konu Çıkmadı Bende Paylaşım Yaptım Doğru Yere Moderatörlerden Biri geldi Konu DAha Önce Paylaşılmış Dİye Çöp Kutusuna Attı.Uzun Süre Araştırdım tek tek sayfaları gezdim Fakat Yoktu Moderatöre Lİnk Vermesini İstedim Cevap Yoktu Bu konunun Çözümünü Bulursanız Sevinirim Tnc-tr Yönetimi

Çöp kutusunda 3 adet konun var, 2 tanesi ölü link olduğu için gönderdilmiş, 1 tanesi ise daha önceden açılmış bir konuyu arama yapmadan tekrar açman yüzünden gönderilmiş. K-Lite Codec Pack konusu. Konuyu açan sk8er_boi ve 2006'da açmış. Şurda:

http://www.tnctr.com/topic/541-k-lite-codec-pack-630-serisi-3264-bit/

BU bölüm sohbet bölümü ve bu konuyu burda tartışman yersiz. Bu şekildeki sorunlarınızı raporla yada yonetime öm atarak bildirmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Sonra konum neden çöpe taşındı diyorsunuz.

Bu şekilde davranış gösterenler istatistiksel olarak kaydediliyor. Kim, neyi, kaç kere yapmış. Zamanı gelincede gerek uyarı, gerekse ban olarak yaptıkları hatalar karışlarına çıkmaktadır/çıkacaktır. Tamam hatasız kul olmaz ama birincisinde hatadır göz yumulur, tekrarında ise artık o ilgilenilmesi gereken bir sorundur ve ilgilenilirde.

Bu şekilde davranış gösterenler istatistiksel olarak kaydediliyor. Kim, neyi, kaç kere yapmış. Zamanı gelincede gerek uyarı, gerekse ban olarak yaptıkları hatalar karışlarına çıkmaktadır/çıkacaktır. Tamam hatasız kul olmaz ama birincisinde hatadır göz yumulur, tekrarında ise artık o ilgilenilmesi gereken bir sorundur ve ilgilenilirde.

Merhaba

Siz en çok çöp işleri ile ilgileniyorsunuz galiba? Bazı konuların forumda olmamasına rağmen ve hiç bir kusur bulamadığım bu başlık neden çöp kutusuna taşındı anlayamadım doğrusu?

Nedenini açıklarsanız hakkınızda kötü bir intiba bırakmamamıza açıklık getirmiş olursunuz. Unutmayınız ki, üyelerle birlikte bu siteyi yaşatıyorsunuz ve onların sayesinde de azda olsa para kazanıyorsunuz. Biliyorsunuz ki, hareket her zaman berekettir!

Adalet Mülkün Temelidir.. M.Kemal Atatürk.

Adaletsizlik sadece bana mahsustur. Hitler.

Saygılar.

konuyu yanlış yere açmıştınız, o yüzden çöpe taşındı. Ayrıca bu başlık amacını aştı kilitliyorum. Daha önce de dediğim gibi lütfen sorunlarınızı buraya değil raporlayarak yada bizlere öm atarak yazınız. Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...