Jump to content

Fx 5500 Agp Ekran Kartı

<N€cM€TTiN>

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar fx 5500 alıcam nvidia size birkaç sorucam bunun hakkında..

Sorularım =

Bu ekran kartını alırsam illaki ddr ram mi kullanmam lazım yoksa ddr2 ramda kullanabilirmiyim ?

Bu sorum ekran kartıyla alakalı değil

Asus p5vdc-mx anakartım var buna aynı anda ddr ve ddr2 ram taksam nolur ?

Burdaki bilgisayarcılara sordum çalıştırır dediler ama internetten bakıyorum aynı anda 2 sini çalıştırmaz diyorlar..

bu 2 konu hakkında sizden yardım istiyorum özellikle 1. sorudan =) şimdiden bütn yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim..

Bu arada ati önerenlerde oluyor ama benim pc 24 saat açık duruyor atilerde çok ısındığı için bu ekran nvidia seçiyordum..

Benim için zaten wolfteam ve knight online çalıştırması yeterli .. ve visual basic ile frontpage =)

ram 1.5 gb şu an yeterli ddr 400 mhz..

Bildiğime göre Fx 5500 Agp 8x . p5vdc-mx e göre iyi bir anakart yanlız 4 slottan 2si ddr diğer 2si ddr2 mhz farkları oldugu için çakışma yapabilir ama illaki ikisini takarsan görüntü alabilir ve kullanabilirsin ama taktığın ramden istediğin performansı alamazsın

ekran kartıda ddr destekli oldugu için olası bir çakışma olabilir ama sen öncelikle buna değil mhz leri farklı olan ddr ve ddr2 ramlarin bir arada çakışma yapıp yapmayacağını test et çünkü bu yüzden bilgisayarın çok kasılabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...