Jump to content

Window 7 Msnde Cam Açılmıyor

guven019

Recommended Posts

dostum win7 de cam sürekli olarak takıldıgı zaman görmeme muhabbeti oluyo cam ın usb girişlerini çıkar tak pc açıkken yap ama saten win 7 direk görür ve yazılmı yükler ondan sonra bak keyfine...

hadi kolay gelsin...

ne yaptıysam olmadı

Msn ayarlarını tekrar gözden geçirmenizi tavsiye edeceğim..Soruna net cevap bulamazsanız sizi msn ye ekleyip yardımcı olabilirm...

msn de nasıl olacak.vereyim mi msn mi

webcam markası ne ve driverını sorunsuz olarak yükledinmi bide camın usb girişini farklı girişlere tak aynı girişe takma bi ara arkadasta da oldu ve sorunu bu şekilde çözdüm...

hadi kolay gelsin...

eşim yapmıştı ama olmamıştı bende cam açacağım şuan olmuyor

Eğer webcamın driverı kurulu ise dediğim yolu izlerseniz düzelir...Msnin ana penceresinden Araçlar => seçenekler => Kişisel Yolunu izleyin en altta Web kameramın olduğunu başkalarının görmesine izin ver kutucuğu tikli değilse tikleyiverin düzelir...

bende de var win 7 ile uyumlu driver bulamadım

softline uk407

kurdum siyah gösteriyor görüntü yok çözümü varmı

ÇÖzüm yine sürücü ile alakalı eğer win7 desteği yoksa yapılabicek çok şeyin olmadığına inanıyorum.Sürücü varsa doğru yükledinizden emin olunuz...Kolay gelsin..

• 1 ay sonra...

simsiz1d.jpg

dünden beri bu sorunu çözmekle uğraşıyorum.

oysa çok basitmiş, ne diriverla nede msnle alakalı sadece sorun burdan kaynaklanıyo.

bu mesajı aynı sorunları yaşayanlar oluırsa diye yazıyorum.konunun sahibi ne yaptı bilmiyorum:)

bu resimdeki kamera gizleme yerinin tıkını kaldırınca kendi kameranızı göremiyorsunuz ama

otomatik açıkdığı için konuşma penceresi karşı görüor sizi fakat siz kendinizi göremiyorsunuz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...