Jump to content

Bu Sisteme Hangi Virüs Koruma Programı Gelir

KemalALKIN

Recommended Posts

Sistem; Windows 7 - 64 Bit - Ultimate TR

Intel P4 3.00 Ghz (sanal x2)

2 GB Kingston DDR2 667 Mhz + 1 GB Amorous DDR2 667 Mhz = 3 GB RAM

Gigabyte GA-945GCM-S2L Anakart

His Ati HD 4770 - 128 Bit - GDDR5 - 512 MB Paylaşımlı

320 GB Samsung HDD 7200 Rpm

Bu Sisteme Hangisi İyi Gelir

Nod32 son sürümde de indirmeleri %99.99 da kesti

microsoft essiantials son sürüm de da simgeler çok geç geldi

kaspersky son sürüm de işlemci ölüyordu :D

bitdefender hoş değil yetersiz

avira free de bi sorun olmuyordu premium sürümünde bişi olur mu acaba bunları merak ediyorum ? birde link alabilirim :)

Ben hemen hemen bütün antivirüsleri kullandım ama pc ne özellikte olursa olsun ki senin pc rahat olur en son avirayı kullandım ve hala kullanıyorum bence avira free kullan birde panda bulabilirsen kullan ben windows 7de çalıştıramadım panda da güzeldir.

Kardeş Nod 32 Smart Security 3.0.659 Xpista Edition 64 bit kullan

Şu ana kadar 2 senedir kullanıyorum.

Belki 20 den fazla sisteme kurdum.

Hiç bi sorun ve ya şikayet yok.

Ama unutma ki bir antivirüs yazılımını güncel tuttuğun sürece sistemin korunuyor demektir.

Hadi kolay gele :-)

Merhaba

Windows 7 64-bit işletim sistemi kullandığınıza göre, size tavsiyem A DATA veya Avtivir Premium programlarından birini kullanmanızdır.

Ben Windows 7 32-bit kullanıyorum ve bunda Avtivir Premium kurulu. Her şey gayet güzel ve başarılı bir şekilde çalışıyor.

Eğer vaktiniz olursa, aşağıdaki siteye ulaşarak PDF dosyasına bir gözatın. Burada sıralama ve yüzdelik oranlarına dikkat edin.

Anti-Virus Comparatives yazılım denetleme ve uygulama firmasının 2010 Şubat ayı test sonuçlarıdır.

Please register to see this content.

antivirust.png

name='KemalALKIN' date='16 Ağustos 2010 - 12:26 ' timestamp='1281954367' post='868477']

Sistem; Windows 7 - 64 Bit - Ultimate TR

Intel P4 3.00 Ghz (sanal x2)

2 GB Kingston DDR2 667 Mhz + 1 GB Amorous DDR2 667 Mhz = 3 GB RAM

Gigabyte GA-945GCM-S2L Anakart

His Ati HD 4770 - 128 Bit - GDDR5 - 512 MB Paylaşımlı

320 GB Samsung HDD 7200 Rpm

Bu Sisteme Hangisi İyi Gelir

Nod32 son sürümde de indirmeleri %99.99 da kesti

microsoft essiantials son sürüm de da simgeler çok geç geldi

kaspersky son sürüm de işlemci ölüyordu :D

bitdefender hoş değil yetersiz

avira free de bi sorun olmuyordu premium sürümünde bişi olur mu acaba bunları merak ediyorum ? birde link alabilirim :)

Bence bu soruyu KemalALKIN sormuş olamaz. İşletim sistemi yapan bir kişi olan KemalALKIN böyle bir soru sormaz diye düşünüyorum.

Saygılarımla..

ben karspersky kullanıyorum fakat sürekli kapalı arasıra sistemi bir tarattırıyorum tamam bence virüs programını sürekli çalıştırıpta kastırmana gerek yok bence..

hele eset hiç kurma ne varsa her şeyi siliyor...

bu program kafayı yemiş bilgisayarda kendi ürettiğim şeylere bile virüs diyor...

kaspersky 2011'i iki gün önce sadece tarama yapmak için kurdum keşke kurmaz olsaydım kurulum bitip bilgisayarı yeniden başlattım masa üstü gelene kadar resmen işlemciye işkence çektirmiş oldum. microsoft essiantials nod 32 ile kafa kafaya bir program tavsiyem microsoft essiantials kurmazdır windows 7 kullanmaya başladığımdan andan beri (32-64 bit) bunu kullanırım programı güncel tuttuğunuz sürece sorun çıkmaz ve bilgisayarı hiç yormaz

Kardeş Nod 32 Smart Security 3.0.659 Xpista Edition 64 bit kullan

Şu ana kadar 2 senedir kullanıyorum.

Belki 20 den fazla sisteme kurdum.

Hiç bi sorun ve ya şikayet yok.

Ama unutma ki bir antivirüs yazılımını güncel tuttuğun sürece sistemin korunuyor demektir.

Hadi kolay gele :-)

kardeş birseyi atlıyorsun ama nod32'nin 3.x versiyonları windows 7'de calısmaz ve calıssa bile işlem merkezi sürekli hata verecektir ebnce kemal bende kullanıyorum nod 32'nin 4.x versiyonları var al sana link

ben smart security kullanıyorum ve tıkır tıkır süper calısıyorlar kasma yok fazla ram kullanımı yok ohh miss :D

Kardeşim deepfreeze ve Acronis Senin işini görür..Ben 4 senedir Antivirüssüz kullanıyorum pc'yi acaip rahatım..

Auslogics BoostSpeed'le sistemi tamamen temizle,disk defrag yap ayarlarını yap acronisle yedek al

daha sonra deepfreeze kur 2 güne bir deaktif eder güncellemelerini ayarlarını yaparsın.Virüs girerse çak reseti :D

Hiç yarıyolda bırakmadılar beni :D

Merhaba

Öncelikle şunu bilmenizde yarar görüyorum! Deep Freeze ve Acronis Virüs tarayıcı programları değildir!!!

Biri aktif iken girdileri bir sonraki başlatmada kabullenmez, Diğer yedek alma, yedek yükleme işlemini yapar.

Çıplak Windows mu kullanıyorsunuz? Mutlaka birkaç program kurmuş ve CRACK yapmışsınızdır. Bu crak dosyalarında sizin düşünemediğiniz kadar zararlı SCRIPT ler var ki, sizi iflasa kadar ******ürür. Eğer birde hesap falan da tutuyorsanız, sorun bir kat daha artar.

Sizin bu durumunuz, dibi görünmeyen testiden su içmeye benziyor.

Bilgisayarınıza bir Virüs tarayıcı kursanız, kim bilir kaç tane Virüs bulacaktır.

Fazla uzatmadan size Virüssüz iyi günler olsun.

kardeş ben aviradan şaşma derim, ben 1 yıldan fazladır avira premium security suite kullanıyorum ve virüs nedir unuttum, çok başşarılı bir program ancak kurdukdan sonra birtakım ayarlar yapmak gerekiyor, ozaman daha başartılı oluyor. google amcadan avira ayarları diye aratınca ilk sırada ayarlar çıkıyor :rolleyes:

buradan da 3 ayda bir yeni key alabilirsin, aviranın yıllardır süren 3 aylık kampanyası :dribble:

Bende sizi anlıyorum ama siz yinede bir virüs parogramı kullanın. En azından indirdiğiniz dosyaları taratırsınız.

Bende sistemimde Deep Freeze, Acronis, Paragon, Ghost gibi programları kullanıyorum ama yinede antivirüs programı olmadan sistemimi başkalarının eline bırakamıyorum.

Sağlam ve güvenilir bir yazılım olan Avira Antivir Free veya AntiVir Premium kurmanızı önemle tavsiye ederim.

Saygılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...