Jump to content

Notebookta Arka Işık Tuşu Diye Bişey Var O Ne?

Kadirhan96

Recommended Posts

14082010527.jpg

evet ortadaki tuş notebookun markası hp modeli pavilion dv6-3055et

o tuşa basınca hiç bir şey olmuyor arkadaki hp yazısının ışığını da söndürmüyor kullanım klavuzunda sadece arka ışık tuşu yazıyor ne olduğunu belirtmiyor yardım ederseniz sevinirim ??

arkadaşım tuş takımını aydınlatmak için yeni pc lerde ve klavyelerde böle tuşlar var gece bak bi istersen

arka ışık tuşu onunla alakalı olmalı

Please register to see this content.

ha bide ekranın arkasında ışık yok ekran açıldığı zaman ekranın kendi ışığını arkada ki hp yazısının önünü açarak sanki ışık var mış gibi yapmışlar öle.

parkederken karanlıkta laptobu çöp tenekesi, park halindeki laptoplara felan çarpmayasın diye yapılmıştır. Benim laptopta yok mesela usb girişinde vuruntu vardı servise 450 tl ödedim. Hp yedek parçaları pahalı malumunuz...

yazdığından bir şey anlamadım. anlayan bana anlatsın lütfen :rofl:

Sayın Arkadaşım

Ürünün en güncel kullanıcı kılavuzunda İşaret Aygıtları ve Klavye bölümünde İşlem Tuşlarını Kullanma başlığı altında sayfa 27 de tuşun görevinden ''Klavye arka ışığını açar ve kapatır'' olarak sözediyor.

Ama bazı marka üreticilerin laptoplarında bulunan bu tuş bazen driver isteyebiliyor.

Şimdi o konuya da bakıyorum.

arkadaşım tuş takımını aydınlatmak için yeni pc lerde ve klavyelerde böle tuşlar var gece bak bi istersen

arka ışık tuşu onunla alakalı olmalı

Please register to see this content.

ha bide ekranın arkasında ışık yok ekran açıldığı zaman ekranın kendi ışığını arkada ki hp yazısının önünü açarak sanki ışık var mış gibi yapmışlar öle.

benim leptobumun aynısı ama o tuşa basınca o olay bende olmuyor

ya arka işık dediği bazı notbuklarda az ışıklı ortamlarda tuşların daha net görünmesini sağlayan genellikle mavimsi bir ışıktır (arka) kelimesine kanıpta laptopun arkasında aramayın bu ışığı ingilizce kelimelerin bazen tam karşılığı bulunamıyor zaten cok ta gerkli değil her notbuk ta da olmaz zaten kullanım klavuzunda o modelde var diyorsa vardır vesselam hayırlı ramazanlar

yok arkadaşım resimdede var o klavyenin ışığını yakıyo ama bende yanmıyor daha 1 aylık laptop aldığımdada yanmıyordu ama farkında değildim şimdi çaktım olayı servise gitçek heralde

nese artık yarın servisi arayıp gerekli bilgiyi alırım ben onlarda bişiler söyler heralde hepinize teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...