Jump to content

Klasik Olacak Ama Laptop Tavsiyesi

canpolat11

Recommended Posts

evet arkadaşlar klasik olacak ama ne zamandan beri pc işiyle uğraşıyorum hayırlısıyla üniversiteyi kazandık onunu için bir laptop lazım.Öncelikle kafamda bazı markalar var acer,hp,dell,vs fiyat olarak en fazla 1,700 fala nolabilir ama ortalama 1,500-600 falan olabilir sağlam bişey düşünüyorum uzun ömürlü bana daha çok harddiski önemli geliyo arşivci birisi olduğumdan[:D] en az 320 gb ama 500 gb olsa iyi olur ram olarak zaten 3 gb den aşağısı olmayacak yanlız cpu kalıyo i3 ler falan oturmuş laptoplara birde nümerik numpad da olsa iyi olur güzel duruyo onun için marka ve model tavsiyesi istiyorum he birde nereden alayım vatan teknosa teknolojix gold hangisi lütfen yardım edin.saygılar

O tip makinalardan alırsan canın çok yanar.

Acer ciddi anlamda tavsiyemdir. Bu makinayı görmeden sakın laptop alma derim.

Animinyum kaplama ve taş gibi alet.

Fiyatıda 1.350 olmuş bu arada ;)

Buyrun link.

Please register to see this content.

Marka derken HP - ASUS - Toshiba gibi servis sıkıntısı bol markalardan bahsetmediğini varsayıyorum.

Acer da çok büyük markadır ;)

tavsiyen ve ilgin için çok sağolun zaten aklımdan geçiyodu yanlız promosyonlu ürünler hangi mağazalarda oluyor genellikle ben teknosa biliyorum ama yine bilgi alayım dedim o zaman acer alalım peki onun yerine altarnetif marka varmı

tavsiyeleriniz için sağolun şuan kafamda acer marka oluştu ama o packard bell falanda iyi diye biliyorum artı bu laptoplar çanta fala nhediye değilmi hiç yazmıyoda onun için bazı zaman hdd falan hediye oluyo ama tavsiyelere devam

lenevo y550 önerebilirm 2-3 ay önce aldım 1.700 civarı fyatı

özellikleri 

İntel Core 2 duo P7550 işlemci 2,26 GHZ 4gb DDr2 ram 500gb hard disk win7 64 bit içinde 

nvidia geforce gt240m  1 gb ekrankartı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...