Jump to content

Down Siteleri Download Yaparken ..

BuRak2677

Recommended Posts

Arkadaşlar download yaparken

Rapidshare

DepositFiles

Zshare

olsun 3 undende download yaparken

Rapid 10-15 kb ile indiriyor.

DepositFiles ve Zshare 30 kb ile indiriyor

İnternet hızım

1024 Kbps

Normalde 100 , 115 ile indirirdi neden böyle ? Acaba sizdede böylemi ?

Trojan fln mı war dedim acaba ama yok . ESET NOD32 Antivirus 4 - Spyware Doctor - Microsoft Security Essentials ile tarattım 0 Virus 0 Trojan arkadaşlar ..

Sizdede böylemi acaba ?

Örnek olarak verebilirsem net gidiyo arada bir .. Önceden neti kullanmadğım zaman modemin ışığı yanıp sönmezdi..

Net faturadan dolayı 1 ay kesik kaldı geçende açtırdık.

Şimdi ise sanki bişi indiriyo gibi yada bi siteye giriyormusum gibi ışık yanıp sönüyor

ama hızlı değil yavaşça böyle neti kullanırkenki gibi hıphızlı yanıp sönmüyor dedip bişi mi war pc de acaba

AirTies'ı açtım Sayaç bölümünde INTERNETI KULLANMADIĞIM ZAMAN İNDİRME BÖLÜMÜ 0.15 , 0.02 , 0.19 vs gibi yani 1 kb bile değil

bişi iniyo gösteriyo yada upload gösteriyo bilmiyorum tam olarak . Sitelere girerken ve video izlerken yavaş değil ama

download yaparken yavaş 30 Kb ile indiriyor.

Ve net arada bir gidiyor 1Megabitte bile önceden böyle değildi sizce virus mu bulasmıstır ?

Gorev yonetıcısıne fln bakıorum zararlı calısan yok 3 taneaVG ile tarattım bişey yok ..

Live cd de yok ki bakamam bu yuzden napmam lazım ?

sizde normal mı ındırıor dosyaları ?

fazla bir beklentin olmasın rapid zaten aldı başını saçma sapan kısıtlamalara daldı gün içerisinde belli saatte belli yoğunluklarda premium dışındakilerin çekimlerinde kısıtlama getirdi... en iyi indirme saatleri sabah erken saatlerdir öğleden sonra sık olmasada bazen böyle sıkıntılar veriyor kolay gelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...