Jump to content

Resim Düzeltme Programı

BuqRaHan

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bundan 6 7 ay önce bir arkadaşımın laptopunda görmüştüm. Bir program vardı photoshop tarzında bir programdı; kalitesi düşük olan görüntüleri , eski model telefonlarla çekilmiş fotografları ( bulanık şekilde görünüyor ) vs. örnekleri çoğaltabiliriz. Bu tarz görüntüleri düzeltebileceğimiz bir program lazım bana. Şöyle açıklayayım bir fotokopi makinasını düşünün içerisindeki ışık nasıl fotokopisini çekeceğimiz belgenin üzerinden geçerek bir ucundan diğer ucuna doğru haraket ediyorsa benim istediğim programda o tarzda birşey. Resmin yolunu gösteriyorsun ve programa göstermiş olduğunuz resim üzerinde yukarıdan aşağıya doğru inerek resmi düzenliyor.

Böyle bir program arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

Saygılarımla..

name='Esrefabi' date='11 Ağustos 2010 - 14:45 ' timestamp='1281530715' post='866037']

Bende merak ettim bu programı anladığım kadarıyla scanner mantığı ile çalışan bir program İnşAllah birileri yardımcı olur...

İnşallah yardımcı olabilirler. Lenovo laptop kullanıyordu ve yanlış hatırlamıyorsam Windows 7 yüklüydü. O dediğim program laptop a veya işletim sistemine has bir program olabilir mi ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...