Jump to content

Driverları Silinmemiş W7-Lite Arıyorum

brsclkr

Recommended Posts

umarım böyle bi konu başlığı yanlış olmamıştır, yanlışım varsa affola

dv6645 dizüstü bilgisayarım var, son zamanlarda performansı cok düştü. ram aldım kar etmedi.

modifiyeli lite w7leri inceledim ama pek bişi anladığım söylenemez. birçok düzüstünde olduğu gibi bnm bilgisayarımda da driver porblemleri oluyo.

pc vista olarak gelmişti ve kurtarma diskleriyle sorunsuz çalışıyordu. w7 ultimatede de bi sorun olmuyo.

ancak dediğim gibi pc ne vista ne de w7 için çok da verimli değil açıkçası, yada 2 yılı aşkım bir süredir hor kullandıgım için bu hale geldi bilmiyorum. xp kullanmam da imkansız gibi.

şimdi soruma gelecek olursak; normal w7 ultimatedeki gibi driver problemi yaşamayacagım ve mümkünse pcyi kasmayan bir w7 lite ya da içine yeni driverlar entegre edilmiş bir xp sürümü arıyorum. lite w7lere baktım ancak içinden cıkartılanlar arasında kiminde driverlar da yazıo o yuzden tereddüt ediyorum.

şimdiden teşekkür ederim

içinden çıkarılan sürücüler eski sürücüler win7'nin çıktığı zamanı düşünürsek yaklaşık 1 yıl oldu onlarda eskidi. sistemi kurduktan sonra ilk iş olarak internetten indirdiğin lan sürücülerini kurup WİNDOWS GÜNCELLEMEyi açıp sürücüleri ve güncellemeleri yüklemen gerekiyor, en sağlıklısı bu. imzamdaki layt sürümü indirip kurabilirsinsorun olursa özelden yazarsın. 7 aya yakın kullandım bu laytımı, şuan kardeşim 1gb ram li dizüstünde bile yüklü kasma problemi yok, oyunları rahat çalıştırıyor, 350-400mb arası ram kullanımı var tabi arkaplandaki servisleri ve programları kapatırsan daha fazla tasarruf edersin.

içinden çıkarılan sürücüler eski sürücüler win7'nin çıktığı zamanı düşünürsek yaklaşık 1 yıl oldu onlarda eskidi. sistemi kurduktan sonra ilk iş olarak internetten indirdiğin lan sürücülerini kurup WİNDOWS GÜNCELLEMEyi açıp sürücüleri ve güncellemeleri yüklemen gerekiyor, en sağlıklısı bu. imzamdaki layt sürümü indirip kurabilirsinsorun olursa özelden yazarsın. 7 aya yakın kullandım bu laytımı, şuan kardeşim 1gb ram li dizüstünde bile yüklü kasma problemi yok, oyunları rahat çalıştırıyor, 350-400mb arası ram kullanımı var tabi arkaplandaki servisleri ve programları kapatırsan daha fazla tasarruf edersin.

Windows 7'nin içinde 2006 yılına ait sürücüler bile var. Tabi yayınlanan en son sürücüler onlarsa bilemem. 4 yıl önceki sürücülerden bahsediyoruz :)

Ne yapıp edip bir yerden sürücüleri bulun. Ve güncel olsun. Umarım güncel sürücülerin ne kadar yararlı olduğunu biliyorsunuzdur :) En iyi performans için yüklemeniz gerekmektedir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...