Jump to content

Bu Sistem En Ucuz Ne Kadara Kurulur

konan_2007

Recommended Posts

tamamen yeni bi kasa alıcam. Donanım özellikleri şöyle

cpu.amd.0168 İşlemci AMD ATHLON II X4 635 (2.9GHz) 2MB 938p BOX

ana.amd.0364 Anakart ASUS M4A78L-M LE AMD760G DDR2 S+V+GL PCIx 940p

vga.ati.0446 Ekran Kartı ASUS EAH4670/DI (128 BIT) 1GB GDDR3 HDMI/DVI PCIx

bel.pc.0233 Bellek 2 GB DDR2 800 MHZ KINGSTON (1 adet)

hdd.sata.0069 Harddisk SAMSUNG 500 GB 16MB SATA2 7200 RPM

kasa.atx.0232 Kasa AOPEN ES55-C03 SIYAH/GUMUS 300W PEAK

En ucuz Kaç liraya kurulur. Şimdiden teşekkürler.

Bu sistemi 800 liraya bana satıyolar alıyımmı yoksa daha ucuzunu bulurmuyum bunu öğrenmeye çalışırım

Kesinlikle alma :shiftyninja:

Bu sistemi 800 liraya bana satıyolar alıyımmı yoksa daha ucuzunu bulurmuyum bunu öğrenmeye çalışırım

Parça modellerini yaz ama fiyat yinede çok geldi bana ;):shiftyninja:

Dostum ben bu yazdığın şekilde bir kasaya 5 kuruş vermem sen kaça alırsan al her şeyden önce bunu dizen şahıs yanlış dizmiş performans alamazsın bundan.

DDR 2 Ram koymuş Akran kartı DDR 3 Tabi ekran kartının kaç bit olduğu yazmıyor DVI varmı yokmu yazmıyor HDD neden 32 değilde 16 MB ön bellek genel toplamında bu saydıklarım öenmli rol oynar Chip set dediğimiz bir oley vardır tüm parçaların çalışma hızları bir birine uygun olmazsa verim alamazsın.

Bir parçanın diğerlerinden üstün olması demek o bilgisayarın daha hızlı performanslı olacağı anlamına gelmez.

Sen gerçekten Bilgisayar almak istiyorsan Ben sana parana göre en güzel şekilde dizer yollarım.

Masa üstü diz üstü fark etmez. istediğin adrese gönderirim.

Ben sistem özelliklerini yanlış yazmış olabilirm yarım saate kdar ben sistemin tam özelliklerini girerim. Fiyatta kargo montaj herşey dahil.Para önemli değil kalitesine göre fiyat çok mu pahalı sizce?

Modellerini bilmiyorum ama ÇOK PARA verme derim..Çok yakın bi zaman 720 Tl ye bir sistem sattımki bence bu sistemden çok daha hızlı bir tek kasa farkı var...Tavsiyem alma...

Bu donanımlar kesin

AMD ATHLON II X4 635 (2.9GHz) 2MB 938p BOX

AOPEN ES50-E02 SIYAH 300W PEAK

SAMSUNG 500 GB 16MB SATA2 7200 RPM

Ekran kartıda 256 bit diğerlerini tam listeyle girerim

Evet modelleri yazmışsın yinede fikrim değişmedi Fikrim almamandan yana..800 tl ye ben 19" lcd ekranı içinde orta halli tam bir sistem topluyorum...

AMD 4 Çekirdekli işlemci 2.9

ASUS DDR2 Anakart

2 GB DDR2 Ram

ASUS 1 GB DDR3 Ekran kartı

Samsung 500GB 16Mb 7200

Aopen kasa

acele etme bira daha arastır

AMD 4 Çekirdekli işlemci 2.9

ASUS DDR2 Anakart

2 GB DDR2 Ram

ASUS 1 GB DDR3 Ekran kartı

Samsung 500GB 16Mb 7200

Aopen kasa

amd tercihin güzel olur

Bence alma, 800 TL çok bu sistem için, parçaları tek tek kendinin toplamanı öneririm, böylece hepsinin ayrı ayrı garantisi de olmuş olur.. İşlemci olarak Intel öneririm, ekran kartı olarak da directX11 uyumlu ATI Mobility Radeon serisi bişey almanı öneririm.. ;)

Ayrıca tam olarak kaç para ayırabileceğini ve aradığın özellikleri yazarsan(Oyun,İnternet vb..) senin için bi kasa toplayabiliriz, sen de Teknosa gibi yerlerden parçaları alıp kurarsın.. ;)

Evet modelleri yazmışsın yinede fikrim değişmedi Fikrim almamandan yana..800 tl ye ben 19" lcd ekranı içinde orta halli tam bir sistem topluyorum...

Sistemin özellikleri Benim için iyi 19" LCD ekranım vardı da kasa 2003 modeldi yükseltme yapamıyodum anakartı değiştiryim dedim o zaman hepsinin değişmesi gerekiyodu bende bu sistemi kurdum yarın gidip kredi kartına çekicem bi TNCTR ye sorim dedim mesayi saati geçti yoksa bi çıktı alacaktım. Bu sistemi en ucuza ne kdara toplayabilirim yani zararım ne kadar olur onu öğrenmeye çalışıyorum birazda

dostum şu anda çok yanlış bi iş yapıyosun

1.bu sisteme 900 lira verilmez çünkü ne olursa olsun 2. el kullanılmış elektronik emin olamazsın alcaksan da en fazla 700 lira eder.

2.bu sistemi alsan bile bu sistemden istediğin verimi alamazsın çünkü kurulumu hatalı

3.sen 900 lira verceksen bu sistemin en kralını kurarsın performans canavarı sıfır garantili

ben sana bi daha oturup düşünmeni tavsiye ederim ama alcaksan da yine sen bilirsin

cpu.amd.0168 İşlemci AMD ATHLON II X4 635 (2.9GHz) 2MB 938p BOX

ana.amd.0364 Anakart ASUS M4A78L-M LE AMD760G DDR2 S+V+GL PCIx 940p

vga.ati.0446 Ekran Kartı ASUS EAH4670/DI (128 BIT) 1GB GDDR3 HDMI/DVI PCIx

bel.pc.0233 Bellek 2 GB DDR2 800 MHZ KINGSTON (1 adet)

hdd.sata.0069 Harddisk SAMSUNG 500 GB 16MB SATA2 7200 RPM

kasa.atx.0232 Kasa AOPEN ES55-C03 SIYAH/GUMUS 300W PEAK

SİSTem BU İŞTE

Merhaba

Alacağınız sistemi aşağıdaki linklerden bakıp ona göre karar verebilirsiniz. Fiyatlar satılan yere göre değişiyor.

Verdiğiniz bilgilere göre aşağıdaki linklerden fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İşlemci

)+2MB+938p+BOX

Anakart

Ekran Kartı

Bellek (RAM)

Hard Disk

Kasa

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...