Jump to content

300 Spartalı Değil 40 Göktürk Lü

Recommended Posts

biz neden bu kadar yabancıya meraklıyız

herkes 300 spartalıyı ezbere bilir 40 kişi ile çin sarayını basan kürşad'ın destanını kimse bilmez

peki 300 spartalı demokrasi savaşı veiryordu da bizimkiler yağma mı yapıyordu bizimkilerde istiklal savaşı veriyordu

300 kişinin perslere karşı saldırması büyük bir olayda o 40 kiinin sarayı basması küçük bir olaymı

bunları böyle yazmamın nedeni ne video ne konu nedeni geçen yıl aramızda geçen bir konu

bu 300 spartalıyı arkadaş o kadar övdü ki izleyelim dedik

sonuna doğru bi bizden böyle insanlar çıkmıyo elin adamları koca orduya karşı kaç kişi gidiyo işte demokrasi böle bişey deyince kafam attı

bende yavaştan başlayarak sordum leodinas ve 300 askerini biliyonda kend ataların olan 40 göktürlüyü bilmiyonmu deyince blmediği ortaya çıktı

bende anlattım ama cevabı böyleydi ""boşver destan o kulaktan dolma"" dedi bunu duyunca kafam temelli attı.

bende dedim şimdi o olay destanda bu filmde geçen olay çokmu gerçek sanki sen bu olaylar olurken ordamıydın deyince çocuk biraz bozuldu

ben devam ettim bunlar demokrasi savaşında da onlar yağma peşindemiydi onlar senin benim rahat yaşaman için istiklal için yaşamak için orda 40 kişi ile girdiler

neyse bu işi biraz okul çıkışına da uzadı ama sonunda kabul etti "sonucu ne olursa olsun kendimi kabul ettirmeyi severim

başınızı ağrıttım kusura bamayın

Paylaştığın video cengizhan filminden bir bölüm 40 göktürklüyle alakası yok senin bahsetmek istediğin olay Kürşat ve 40 Çerisi... 2,3 senedir bu video ortalıkta yayınlanıyor bilmeyenlerde inanıyor yanlış bir paylaşım silinsin konu bence

Paylaştığın video cengizhan filminden bir bölüm 40 göktürklüyle alakası yok senin bahsetmek istediğin olay Kürşat ve 40 Çerisi... 2,3 senedir bu video ortalıkta yayınlanıyor bilmeyenlerde inanıyor yanlış bir paylaşım silinsin konu bence

zaten öyle bir film olmadığını biliyoruz

öyle bir hatırlayalım dedik ATALARIMIZI

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...