Jump to content

Norton Ghost Dos

Recommended Posts

Bu mesajı yazdıktan kısa bir süre sonra buldum teşekkür ederim. Ayrıca linkini verdiğiniz konu sık kullanılanlarımda ekli zaten =) orada göremedim. Size birşey daha sormak istiyorum. 2 gündür multiboot usb disk yapmakla uğraşıyorum. Herşey tamam. Mükemmel bir şekilde çalışıyor. Puppy ve Slax Linux de ekledim ama onlar sağlıklı çalışmıyor. Slax ı sizin verdiğiniz yöntemle denedim ama çalıştıramadım. Daha sonra iso dosyasını:

title Slax Linux

map /USBMENU/IMAGES/slax.iso (0xff) || map --mem /USBMENU/IMAGES/slax.iso (0xff)

map --hook

root (0xff)

chainloader (0xff)

komutuyla çalıştırmayı denedim. Puppy Linux ü de bu şekilde yaptım. Puppy hiç çalışmıyor. Slax da (şu an tam hatırlamıyorum ne yazdığını) seçim ekranında ilk seçenekle çalışmıyor. İkinci seçenekle çalışıyor. İsterseniz problem hakkında ekran görüntüsü koyabilirim. Linux boot etmek için başka kod varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle benim açıkladığım konudaki Slax vs. heralde cd/dvd paketi içindi.

Ayırca o kodlar yeterli deyildi. Yani bir takım dosyaları iso dosyasından sürücünün rootuna çıkartman gerekiyordu.

Sen usb den kullanmak istediğine göre böyle bir yöntem izlemene gerek yok.

Googleden arayarak gerekli komutları bulabilirisin.

Please register to see this content.

Puppy işletim sistemini hiç denemedim heralde, hatırlamıyorum. Onun içinde gerekli grub4dos komutlarını googlede arayarak bulabilirsin...

Neyse, kolay gelsin... Bu arada tesadüf eseri konuyu farkettim.

Extra bir şey sorarsan ilgili konu altına yaz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...