Jump to content

Asus F3S Model Leptop Sorun Var

alııhsan

Recommended Posts

arkadaşlar 2hafta once leptop format atim ama format sirasinda xp kurma ekrani gelir ilken 4tane secenek geliordu şimdi formatdan sonra 2tane secenek gelior cabuk bicimlendir die diyer 2si kayboldu ne yapmam lazim sizlerden bilgi bekliorum ne olursunuzz bana yardim edermisiniz insallh yanliş biryere acmamişimdir eyer yanliş birsey yaptiysam af ola şimdiden yardilarinizi beklıorum ustatlar

seçenek derken diskin oldugu bölümdemi geliyo dedigin seçenek eger oyleyse

1 diski komple sil ©(D) vs ne varsa tabiki önce bi yedek al,sonra diski tekrarden bölümlere ayır o zaman sana dört seçenek gelecek

1 diski FAT formatında biçimlendir

2 diski fat formatında biçimlndir (ÇABUK)

3 diski NFTS formatında biçimlendir

4 diski NFTS formatıda biçimlendir (ÇABUK)

gelelim sana neden şimdi iki seçenek geliyo ilk formatında diski bölümlere ayıdıgın için zaten diskte muhtemelen NFTS olarak biçimlendirmissindir su an diskin geri kalan yarısı (SİSTEM) olarak görüyo ve NFTS oldugunu algılıyo kolay gelsin :)

diski FAT formatında biçimlendir

4 diski NFTS formatıda biçimlendir (ÇABUK evet demek istedim bu idi butun diskleri sil demişsin yaa hesin sildim zaten ginede gelmior hocam

seçenek derken diskin oldugu bölümdemi geliyo dedigin seçenek eger oyleyse

1 diski komple sil ©(D) vs ne varsa tabiki önce bi yedek al,sonra diski tekrarden bölümlere ayır o zaman sana dört seçenek gelecek

1 diski FAT formatında biçimlendir

4 diski NFTS formatıda biçimlendir (ÇABUK)

gelelim sana neden şimdi iki seçenek geliyo ilk formatında diski bölümlere ayıdıgın için zaten diskte muhtemelen NFTS olarak biçimlendirmissindir su an diskin geri kalan yarısı (SİSTEM) olarak görüyo ve NFTS oldugunu algılıyo kolay gelsin :)

peki neyapmam lazim ustadim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...