Jump to content

Yazma Koruma

vatani01

Recommended Posts

Mrblar arkadaşlar..İki gündür yaşadığım bir problem var çözemedim..Bilgisayarımın kart okuyucusuna kart takıyorum dosyaları açıyorum oynatabiliyorum, fakat silme,taşıma gibi işlemler yapamıyorum..Biçimlendirmede yapmıyor..2 Tane ayrı kart denedim ikisindede aynısı oldu..Yazmaya karşı korumalı diyor..Virüs taraması yapıldı 2 virüs buldum sildim..PC de başka bir problem yok..Yardımcı olursanız sevinirim..teşekkürler..

taşınabilir sürücüleri yazmaya karşı kapatmışsın... yazma olmasınca silme vs de olmaz.. nette araştır vardı forumda..

Nasıl yani arkadaşım anlayamadım açarmısın biraz mümkünse..Onu nasıl kapatıcam ki ben..

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum lütfen..

Hocam Taktığın Kartın adaptöründe Yani hafıza kartın küçükse onu büyük bi aparata takıyosun onun yanında köşesinde küçük bir beyaz kilidi var örnek aşağı yaptın mı dosya gönderebilirsin yukarı doğru yaptın mı hafıza kartını kilitler korumaya alır dosya yollamaz o dediğim aparatı bi kontrol et

Hocam Taktığın Kartın adaptöründe Yani hafıza kartın küçükse onu büyük bi aparata takıyosun onun yanında köşesinde küçük bir beyaz kilidi var örnek aşağı yaptın mı dosya gönderebilirsin yukarı doğru yaptın mı hafıza kartını kilitler korumaya alır dosya yollamaz o dediğim aparatı bi kontrol et

teşekkürler ama, benim sorunum karttan değil, o dediğini biliyorum ondan alakalı değil..yazma koruma ayarlarını nasıl yapabilirim o lazım bana..

Kart ların Sağ yada Sol Yanlarında Birer adet yazmaya karşı kilitleri vardır bu kilidi kapatırsan yazarsın eğer bu kilit aktifse yazamazsın bunları biliyorum dersen % 99 Kart gümlemiş çöpe at. Buzulmuş. Geri dönüşümü yoktur kart hasar görüp buzuldu ise.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...