Jump to content

Sata Girişli Harddiski Laptopta Kullanmak Için

asale

Recommended Posts

Sata İde Usb ceviriciler var fiyatıda 25 lira feln olması lazım CD DVD HDD leri USB ceviriyor kullanışlı bi aparat izmir de isen yardımcı olam

USB TO 2.5-3.5 İDE +SATA DÖNÜŞTÜRÜCÜ USB 2.0

usb%20ide%20sata.jpg

Aynı ürünü nerde bulabilirsin bilmiyorum ama sana o yerin Bilgilerini vreyim olmassa kargo ile gönderem TNCTR Farkı ile

Ankara (Merkez)

312 309 68 92

312 309 68 93

Fax : 312 311 19 63

Msn mnecipsadakForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

[email protected]

zmir Şube

232 445 95 20

232 445 95 21

Fax : 232 446 21 48

Msn ilhanyaylaciForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

[email protected]

Konya Şube

332 322 27 27

Msn konyanecipbilgisayarForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

[email protected]

necip bilgisayardan hiçbir ürün alamanızı tavsiye etmiyorum. Özellikle Konya ypıcı iş merkezindeki Necip bilgisayardan. NCP diye bir marka uydurmuşlar. hurdadan toplanan PSUları NCPLine adı altında satmaktalar. keza diğer ürünleri de aynı.

harici hdd zaten kutudaydı ama giriş kırılınca mecbur çıkardım ayrıca kutular çok pahlı gordugum kadarıyla ben zaten hdd yi 135 liraya aldım orda sadece kutular 170 lira nası iş anlamadım.

@edim.7 sen hepsiburada.com dan o gosterdiğin parçayı bulabilir misin ben baktım ama tam emin olamadım diğer arkadaşlara da yardımları için teşekkur ederim.

ben kutusunu 2009 ekimde 35 liraya aldım. üstelik gümüş usb kablosu hediye verildi bana. GOLD Bilgisayar dan aldım.

http://www.deveyuku.com/bilgisayar-bilesenleri-c/harddisk-surucu-c/harddisk-kutulari-c/everest-3-5-ide-harddisk-kutusu-fanli-usb-2-0-baglati-imkani-aluminyum-t-backup-.html

(sadece ürünün nasıl birşeye benzediğini göstermek için veriyorum linki)

Bu ve buna benzer ürünlerin fiyatı taş çatlasa 45 lira, kablonun fiyatı 25-30 lira. Ben olsam güvenlik için 20 lira fazladan verirdim :)

ÖNEMLİ: alacağın HDD kutusunun 1 TB HDD destekleyip desteklemediğini DENEYEREK test et. Bazıları desteklemiyor malesef.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...