Jump to content

Çalıştırın Saksıları....

Sirius

Recommended Posts

ya arkadaşlar aynen saat bozuk falan nie takıldı herkez :D şöyle düşünün diğer kızın yatağı cam kenarında olduğu için yatakta olmadğı için de araba farı direk saate yansıyor işte :) kız da arkadaşının yatağında olmadığı korkusuyla yatağın altına bakma ihtiyacı duyuyor :D

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Evet bir Son Dakika gelişmesini sizlerle paylaşıyorum sayın seyirciler İçişleri Bakanlığı faili meçgul cinayetleri internetteki bir site yardımıyla çözecek.Cinayetle ilgili ipuçları siteye yüklenecek üyelerde katili bulucak.Sitenin adının www.tnctr.com olduğu gelen bilgiler arasında. Gibisinde bir haber duyarsam hiç şaşırmam doğrusu.Konu cinayet masasına döndü :D

söyle bir mantıkta aklıma geldi

katil kızı öldürdükten sonra kızın kanıyla karşıdaki saatin altına not yazar not aynen şöyledir

yatağının altına bak! sıra sende!

duvardaki kanlı notu gören kız titreyerek yatağın altına bakar.

Evet bir Son Dakika gelişmesini sizlerle paylaşıyorum sayın seyirciler İçişleri Bakanlığı faili meçgul cinayetleri internetteki bir site yardımıyla çözecek.Cinayetle ilgili ipuçları siteye yüklenecek üyelerde katili bulucak.Sitenin adının www.tnctr.com olduğu gelen bilgiler arasında. Gibisinde bir haber duyarsam hiç şaşırmam doğrusu.Konu cinayet masasına döndü :D

ama çok zevkli ya :D seviyorum kriminal dizilerini falan :D ordanda aklıma bazı şeyler geliyo, hoşuma gidiyo baya :D

söyle bir mantıkta aklıma geldi

katil kızı öldürdükten sonra kızın kanıyla karşıdaki saatin altına not yazar not aynen şöyledir

yatağının altına bak! sıra sende!

duvardaki kanlı notu gören kız titreyerek yatağın altına bakar.

fazla bilim-kurgu oldu be dostum ?

ama olabilir neden olmasın.

kız yatağında uzanırken arabanın farı duvardakı saati aydınlatıyor ve kız saatin çalışmadğını görüyor.yatağın altından tık tık diye ses geldiğini duyunca hemen oraya bakıyor.yani arkadaşının kolundaki saatin tık tak sesini işitiyor...:)

• 4 hafta sonra ...

Dışarı çıkan kız birinin kendisini öldürmek istediğini biliyordur. O geceyi dışarda geçirmek ister. Arkadaşı yani ölen kızın kendi yatağına yatacağından haberi yoktur. Kız dışardayken katil gelip dışarı çıkan kız zannederek diğer kızı öldürmüş fakat koyacak yer bulamamıştır. Katil evden çıkamadan diğer kız döner. Katil panikle kızı yatağın altına saklayıp evden çıkar (pencere vs.). Giderken arabanın farı yanar ve dışardan gelen kız panikle saklanmaya çalışır. Yatağın altına baktığında cesetle karşılaşır.

Sadece bir tahmin yürüttüm :D doğru mu acaba?

+1

Simdi ben katil olsam ve öldürdügüm cesedi yatagın altına koymak istesem oradaki saate dikkat etmem ve cesedi oraya koymaya çalışırım.Yatağın altı genişce olucağından saat yatagın tam altındaysa kenara itip cesedi de yanına koyarım tabi ki... yani saati alıp duvara filan asmam ve saat ile uğraşarak vakit kaybetmem.

Kız aslında yatağın altına bakmak istemiyor bence.Işıktan dolayı uyanınca, ki herkes gece uyandığında saate bakma ihtiyacı duyar ben dahil,saate bakar ve saatin daha geç olduğunu ve uyuması gerektiğini düşünür ancak

bari kalkmışken bi tuvalete gideyim der.Yataktan doğruşduğunda ise ayakları ile terliklerini arar ama bir tanesine denk gelir diğerini ayak yoklaması ile bulamayınca nerde bu terlik derken yatağın altına kaçmış olabileceğini düşünerek yatağın altına bakar ve cesedi görür... Tesadüfi derim :)

1) "yattağının arkasından, pencereden geçerek duvardaki saate yansıyor."

Yatağın arkası mı var? ve yatağın arkasından pencereden nasıl far vuruyor bunu anlamadım :) neyse..

2) "Kız o farların saate yansıması ardından korkuyla yatağın altına bakıyor ve evde kalan diğer arkadaşının cesedi ile karşılaşıyor."

Saat duvarda asılı duruyormuş.Far saate vuruyor ve kız ""Korkuyla"" yatağın altına bakıyormuş.Demekki kızın kanı ya saate sıçradı ve far saatte yansıyınca kanı gördü ya da kızın cesedi saatte belirdi farın vurmasıyla..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...