Jump to content

Reklamları Engelleme

BuqRaHan

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. 1 hafta önce yine TNCTR ye girmiştim. Firefoxtan sürekli uyarı alıyordum. Üst sağ köşesinde SEÇENEKLER kısmında TNCTR yi engelliyordu bende bu uyarıyı kaldırmak için TNCTR ye izin verdim ama şimdi uyarıdan daha beteri oldu. TNCTR de açılan herhangi bir başlığa her tıkladığımda YENİ SEKMEDE reklamları açıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim ?

Saygılarımla..

Adblock eklentisi var.Çok güzeldir o yeni sekmelerde açılan reklamların kaynağını bulup engellediğin zaman (ki ordaki siteler kendini hemen belli eder.) böyle reklamlarla uğraşmazsın.Evimde olsaydım kendi kullandığım filtreyi verirdim :)

Adblock eklentisi var.Çok güzeldir o yeni sekmelerde açılan reklamların kaynağını bulup engellediğin zaman (ki ordaki siteler kendini hemen belli eder.) böyle reklamlarla uğraşmazsın.Evimde olsaydım kendi kullandığım filtreyi verirdim :)

talha evine gidince bna özelden atarmısın kardeşim filtreni

:D

TNCTR yi engelledin?

:D

Evet Firefox un Seçenekler kısmında Gelişmiş bölümünde Resimleri Engelle diye bir seçenek vardı. TNCTR resimleri engelleyi işaretledim ve reklam atmıyor artık : :yahoo::dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...