Jump to content

Deep Freeze 5,20 Şifre Sorunu

VECTRACI

Recommended Posts

arkadaşlar az önce makinaya Deep freze kurdum "Deep Freeze Standard 5.20 Trial Version" seçeneklerden C yi seçtim ve gayet normal bi şekilde yüklemeyi yaptı fakat şifre falan sormadan restart attı makineye,pc açıldıktan sonra deep freeze'yi açtım fakat şifre koymadığım halde şifre istedi e iptalde edemiyorum haliyle.Acaba programın özelliği olarak bir şifremi belirliyor kendine"nokıa nın 12345 gibi standart şifresi" .Şimdi nasıl çözücem bu olayı.Yardımlarınızı bekliyorum...

• 1 ay sonra...

1. UnFreeze programını kullanın.

2. Olmazsa; madem Deep Freeze Standard 5.20 Trial Version yüklediniz,

bios ayarınızı 24/07/2011 yapın.

Dostum bu program ile deepfreese 6,5 den onceki butun surumlerin şifrelerini kırabilirsin...yapman şey çok basit pro açıldıgında iki kere sol kısımdaki dugmeye basıyorsun sonra deepfrese tıkladıgında şifre sıfırlanıyor..

Not:reset atınca eski şifre geliyor bu yuzden programı çalıştırdıgında şifreyi hemen degiştir.

Please register to see this content.

1. UnFreeze programını kullanın.

2. Olmazsa; madem Deep Freeze Standard 5.20 Trial Version yüklediniz,

bios ayarınızı 24/07/2011 yapın.

Dostum bu programı bi rus sitesinden indirdim..Deepfreeze 6.5 surumunden onceki butun versionlarında çalışıyor.Program Temizdir ama genede admin yada mod lardan onay almadan indirmeyin.

Kullanımı:

Programı tıkladıgında iki tane dugmesi var zaten sol taraftaki dügmeye bi kere basıyorsun yazılar çıkacak, çıktıkdan sonra kapıyorsun. Sonra deepfreezi aç şifre sıfırlanmış olacak..

Not:Pc ye reset atınca Eski şifre Geri Gelior sanırım o yuzden Şifreyi sıfırladıgında HEmen Degiştirmeni öneririm.

Link Yenilenmiştir.

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...