Jump to content

Format Attığım Pc Çok Yavaşlıyor

hayal722

Recommended Posts

Merhaba Kolay Gelsin Ben Bilgisayarcıyım Ama Format Attığım Pcler Çok Yavaşlıyor Cdlerde Virüs Yok Hardiskimde Virüs Yok Ama Çok Yavaşlıyor Ve Açılış Öncelikle Bunun Nedeni Ne Olabilir İşlem Sayısı 26-27-28-29 en fazla 30 Antivirüs Prg Atmıyorum Genelde Bu Sefer Çok Kasıyor Pc Şimdiden Tşk Ederim

Merhaba Kolay Gelsin Ben Bilgisayarcıyım Ama Format Attığım Pcler Çok Yavaşlıyor Cdlerde Virüs Yok Hardiskimde Virüs Yok Ama Çok Yavaşlıyor Ve Açılış Öncelikle Bunun Nedeni Ne Olabilir İşlem Sayısı 26-27-28-29 en fazla 30 Antivirüs Prg Atmıyorum Genelde Bu Sefer Çok Kasıyor Pc Şimdiden Tşk Ederim

bende bazen arkadaşlarımın pc lerini kurduğumda bu durumu farkettim fakat sorun sende değil sorun format attığın pc lerin kurduğun xp yi kaldırmaması gibi birşey farklı kişilerin hazırladığı farklı xp leri kur dene sorunu anlarsın ;)

sorunum sıfır pc böle bazısı bakıyorum format atıyor pc harika çalışıyor ama ben format atınca pc çok yavaşlıyor sanki 5 sene önceki pc gibi 4 gb ram 1 gb ekran kartı Core 2 Quad Bir Pc Format Atınca Yavaşlıyor Ama bazısı P4 Kasaya Format Atıyor Quad Daha İyi Çalışıyor Bu Sorunu Çözmem Lazım Şimdiden Tşklerrrr

format attığın cd sp2 mi 3 mü veya yaptığın işlemleri anlatman gerekir sorununa çare olabilmek için elindeki cd de sorun olduğunu düşünürsek yukarıdaki topikteki işletim sistemini indirip kurabilirsin

• 5 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...