Jump to content

Bizim Forumda Da Böyle Bişe Olamalı Mı?

emrekuscu

Recommended Posts

Onların amacı farklı biraz yanlız! Büyük ihtimal gizli bir link vardı ve adam teşekkür mesajı yazmak yerine aaaa diye yazmış ve ceza almış. Bizde teşekkür mesajı yazmakta YASAK! Özellikle uyarı yapmamıza rağmen ısrarla teşekkür mesajı yazanlar da az değil. Allah rızası için şu butonu 256dxr5.jpg kullanın. Yazı yazmaktan daha kolay emin olun!

Onların amacı farklı biraz yanlız! Büyük ihtimal gizli bir link vardı ve adam teşekkür mesajı yazmak yerine aaaa diye yazmış ve ceza almış. Bizde teşekkür mesajı yazmakta YASAK! Özellikle uyarı yapmamıza rağmen ısrarla teşekkür mesajı yazanlar da az değil. Allah rızası için şu butonu 256dxr5.jpg kullanın. Yazı yazmaktan daha kolay emin olun!

bende onu demek istedim zaten :rolleyes:

Bence, gizli içeriği görmek için mesaj attıranlar eşşek.

Hadi üyeliği anlarım, üye olalım da, görmediğim içeriğe neden teşekkür edeyim ben?

Ordaki "eywllh, saol, thanks" gibi saçmalıkları görünce mi emeğinin karşılığını almış oluyorsun?

hiç bir zaman anlam veremediğim konu gerçekten. O kadar paylaşım yaptım şimdiye kadar "aceba bugun kaç kişi teşekkür mesajı yazdı" diye merak edip başlığa girip bakmadım. Ne anlıyor bilmiyorum ki, yok sen yaptığın işi millet seni pohpohlasın diye yapıyorsan o başka. Ama gerçekten paylaşımcı ruhun varsa önemsemezsin, gelen mesajlarda seni teşvik eder o kadar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...