Jump to content

Kaktüsler Radyasyonu Emer Mi?

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Notocactus.JPG

Arkadaşlar internette bu konuyu baya bi araştırdım bazı kaynaklar radyasyonu emer bazı kaynaklarda radyasyonu emmez diyor eğerki emiyorsa böle birşey varsa kaktüs almayı düşünüyorum ki gelgelelim ki ben radyasyonu emdiğini zannetmiyorum yine de bi TNC ailesinden bi fikir alım dedim...Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler....

benim odam da kaktüs var En büyük faydası çocuklar gelip bilgisayara saldırmaya çalıştıklarında kaktüsü elime alıyorum tüm oda bir anda boşalıyor :)

hemen ardından oda kapısını kilitleyip zevk ile surf e devam ediyorum.

Radyasyonu emiyor mu emmiyor mu bilmiyorum :)

Şu renkli minicik kaktüslerden var çok hoşuma gittikleri için almak istiyordum bu da geçerli bir bahane oldu :) Evde 6 adet bilgisayar bir o kadar televizyon bir o kadarda telefon var.

benim odam da kaktüs var En büyük faydası çocuklar gelip bilgisayara saldırmaya çalıştıklarında kaktüsü elime alıyorum tüm oda bir anda boşalıyor :)

hemen ardından oda kapısını kilitleyip zevk ile surf e devam ediyorum.

Radyasyonu emiyor mu emmiyor mu bilmiyorum :)

iyi fikir :Q:D bendemi onun için alsam acaba kaktüsle insan kovalarım :D .... Bu arada bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar almayı düşünüyorum bu yorumlardan sonra :D

tüm gün bilgisyarımın başında oldğm için 2 tane kaktüsüm var

sanırım etkili

fazla radyasyon kapmıyorum

eskiden çok uykum gelirdi

Ben kendimi bildim bileli bilgisayarda uzun süre kalıyorum. Ama bana nedense dokunmuyor :D

Bildiğim kadarı ile Radyasonu çekmez aksine radyasona karşı dayanaklı bir bitkidir. Yani bir çok bitki radyasona maruz kalınca erkenden sararır ve kururlar ancak kaktüs öyle kolay kolay sararıp kurumaz.

Bildiğim kadarı ile Radyasonu çekmez aksine radyasona karşı dayanaklı bir bitkidir. Yani bir çok bitki radyasona maruz kalınca erkenden sararır ve kururlar ancak kaktüs öyle kolay kolay sararıp kurumaz.

E mantık yürütüyorum, dayanıklı olması emmediği manasına gelmez ki, bilakis bu düşünceyi destekler. Radyasyonu emip de ölse zaten tercih sebebi olmaz-dı sanırım. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...