Jump to content

Photoshopda Geçişli Yazı (Sorun)

Mytolocia

Recommended Posts

Arkadaşlar Photoshopda Geçişli yazı yapmaya çalışıyorum.Fakat anlatımda bir noktayı tam anlamadım.

"Işın layerına Filter->Render->Lens Flare uygulayalım. ->> Uyguladım Problem yok.

9.jpg

10.jpg

"İmage Ready’e geçelim. (CS3 kullanıcıları Windows seçeneğinden

Animation penceresini açsın). Işın layerımız seçili iken (Bu önemli),

Movie Tool veya klavye okları ile ışığı yazımızın en sol üst köşesine

kaydıralım.

" Bu kısımı anlayamdaım . Ben CS4 Kullanıyorum Windows -> Animation diyorum. Fakat Klavye okları ile nasıl hareket ettireceğimi anlamadım. Layer seçili iken okları kullanırsam layerın yeri kayıyor . ışının yerini nasıl değiştireceğim. Altta animation sekmesinde pek bi ayar yok yada ben göremedim. Yardım ederseniz sevinirim.

11.jpg

Animasyon penceresinde aşağıdaki gibi yeni bir Frame oluşturalım.

12.jpg

13.jpg

Aşağıdaki örnekte görüldüğü gibi işaretli yere tıklayarak Tween

oluşturalım;

14.jpg

Tamam herşeyi hallettim . Adam orda sava as optimazed dan kaydediyor. Ben Cs4 kullandıgım için böyle bir seçenek yok. Sava as 'den Gif olarak kaydediyorum ama oynamıyor . elimde 31 tane frame var .Kaydetmeden önce farklı birşeyler mi yapmalıyım ?

Tamam herşeyi hallettim . Adam orda sava as optimazed dan kaydediyor. Ben Cs4 kullandıgım için böyle bir seçenek yok. Sava as 'den Gif olarak kaydediyorum ama oynamıyor . elimde 31 tane frame var .Kaydetmeden önce farklı birşeyler mi yapmalıyım ?

Teşekkürler herkese. Tek sorunum kaldı . Ben bunu normal Windows Resim ve Faks Görüntüleyicisi ile açtım. Gif olarak oynatmıyor. ama bi resim upload sitesine upload ettiğim zaman oynuyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...