Jump to content

Rapidde Beklemeden Indirmek

Recommended Posts

arkadaşlar benim yaklaşık indirmem gereken 100 adet rar dosyası var bunları rapidde 15 dk beklemeden zırt pırt ınternet sayfasına gırmeden linkleri liste halinde yazarak indirmesini bekleyebileceğim bir program falan varmı?mesela ben linkleri sıraladım ve başladığında verdiğim linkleri program indirirken ben başka işlerimi halledebilirmiyim?cevaplarınız için teşekkürler..

var çok basit :D rapid premıun al ve idm işini görür

dikkat edersen programlar bölümüne bir programın var olup olmadığını yazdım eğer varsa yardım istedim.premium meselesini bilmeyen olduğunu zaten sanmıyorum.ayrıca eğer böyle bir durum olsaydı zaten bu başlığı açmazdım.varsa bir önerin söyle ben gayet ciddi birşey soruyorum yinede cevabın için teşekkürler

jdownloader e at o kendisi indirir 15 er dk bekleyerek. Beklemesin diyorsan rapid premium alıp programa kaydedersin hemen indirirsin. Bi alternatif de bu program indirme bittikten sonra modeme reset atıp tekrar indirebiliyor sen seç artık ;)

jdownloader e at o kendisi indirir 15 er dk bekleyerek. Beklemesin diyorsan rapid premium alıp programa kaydedersin hemen indirirsin. Bi alternatif de bu program indirme bittikten sonra modeme reset atıp tekrar indirebiliyor sen seç artık ;)

bunları biliyorum zaten teşekkürler yardımın için Rapid Queuer diye bir program vardı şimdiye kadar onu kullanıyordum onda listeyi yazıyordum o teker teker beklemeden indiriyordu ama artık yapmıyor.bu tipte bir program istiyorum mümkünse teşekkürler..

evet bekleme yapıyor :( Ama çok kullanışlı bir çok upload site desteği var ve en hızlı rapid diyebilirim...

ya şu bekleme meselesini kalbırabileceğimiz bir durum yokmu çünkü her download'da en az 1 download süresi kadar bekliyoruz ya ondan

ya şu bekleme meselesini kalbırabileceğimiz bir durum yokmu çünkü her download'da en az 1 download süresi kadar bekliyoruz ya ondan

Free olarak indirdiğimiz sürece yok galiba..Bu programın içinde bi oto reset var ama çözemedim bi incele istersen...

JDownloader 'da modem resetleme için otomatik script var router numarası ile username-password yazıyorsun, part bittkiten sonra IP resetle komutuna basıyorsun modeme reset atıyor. Haliyle bekleme işlemi olmuyor(modemi bekleme süresi dışında).

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...