Jump to content

Media Player Kulaklığa Ses Vermiyor

003

Recommended Posts

Arkadaşlar MP'i çalıştırdığımda normal çıkıştan ses alabiliyorum ama gelgelelim kii kulaklığı takınca ses hala normal hoparlörde kulaklığa geçiş yapmıyor. Gom vlc winampı açtığımda sorun yok kulaklık babalar gibi çalışıyor. Bunu nasıl çözerim fikri olan varmı.

Diğer programlarda çalışıyorsa o zaman kulaklıkta veya jak'ta bir sorun yoktur.Mp yi ne yapacaksın aman boşver alternatif programlar daha iyi müzik için winamp yada aimp video için vlc player üstüne tanımam.Şuan Media Playeri bile açmıyorum boşuna var sanki :pardon:

Ama ben yapıcam diyorsan yine Media player oynatıcıda sağ tıkla menü çubuğu açıksa ordan değilse oynatma butonlarının olduğu boş alana sağ tıkla araçlar-seçenekler-aygıtlar orda zaten aygıtların çıkacaktır hoparlör falan bir bak oraya.

Diğer programlarda çalışıyorsa o zaman kulaklıkta veya jak'ta bir sorun yoktur.Mp yi ne yapacaksın aman boşver alternatif programlar daha iyi müzik için winamp yada aimp video için vlc player üstüne tanımam.Şuan Media Playeri bile açmıyorum boşuna var sanki :pardon:

Ama ben yapıcam diyorsan yine Media player oynatıcıda sağ tıkla menü çubuğu açıksa ordan değilse oynatma butonlarının olduğu boş alana sağ tıkla araçlar-seçenekler-aygıtlar orda zaten aygıtların çıkacaktır hoparlör falan bir bak oraya.

Yok aygıtlarda kulaklık görünmüyor. Sound yönünden harika birses bence o yüzden çalıştırmak istiyorum.

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...