Jump to content

Pc Kapanma

apple-adige

Recommended Posts

Kuruluma başla demenle format atmış ve yeni işletim sistemi kurmuş anlamı olarak algıladım doğruysa.Açaba format attığın işletim sistemi tamamen virislü ise bu sorunların hiç bitmez,virüs olmayan bir temiz işletim sistemi ile format atmayı dene sorun kalmayacaktır.

merhaba;

kuruluma başlıyorum fakat bitiremiyorum son dakikalarda tamamen kapanıyor tekrar tekrar denedim hep aynı..

işletim sistemi perfecktxp serisinden tnctr den edindigim cd.. ve bu cd ile bircok kez farklı pclere kurdum.. ayrıca yine bu form sayesinde kendimde bir xp cdsi oluşturdum sp3 entegreli orjinal işletim sistemine sadece eklenti olarak guncellemeleri ekledim.. onunlada bircokkez denedim.. ama sanırım anakart sorunu ile bitecek bu .....

Sanırım sorun anakartınızda baska bir anakart ıle deneme ımkanınız varsa lutfen deneyin ve sonucu paylasın

Farklı bir anakart var elimde fakat amd tabanlı değil o yüzden deneyemiyorum intel işlemcim yok suan ama denicem bunuda..

merhaba:

öncelikle konu ile ilgilenen arkadaşlarıma gercekten cok teşekkür ediyorum ...

sorun ile ilgili bir değişiklik yok ve halen farklı denemeler yapıyorum ...

son olarak işlemcini yanında bulunan kondanstörler şişmiş gözüküyordu ve onları depğiştirdim fakat yine yuklemenın sonlarında tamamen kapanıyor...

sanırım sizlerinde ortak fikri anakart arızalı... elimde amd tabanlı anakart olmadıgı için deneme sansım olmadı fakat yenisini sipariş verdim artık bakalım geldiginde durum nasıl olacak bende bilmiyoırum...

yinede cok teşekkür ediyorum hepinize saygılarımla

merhaba:

öncelikle konu ile ilgilenen arkadaşlarıma gercekten cok teşekkür ediyorum ...

sorun ile ilgili bir değişiklik yok ve halen farklı denemeler yapıyorum ...

son olarak işlemcini yanında bulunan kondanstörler şişmiş gözüküyordu ve onları depğiştirdim fakat yine yuklemenın sonlarında tamamen kapanıyor...

sanırım sizlerinde ortak fikri anakart arızalı... elimde amd tabanlı anakart olmadıgı için deneme sansım olmadı fakat yenisini sipariş verdim artık bakalım geldiginde durum nasıl olacak bende bilmiyoırum...

yinede cok teşekkür ediyorum hepinize saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...