Jump to content

Hazır Scripti Nasıl Uygulayacağız

Recommended Posts

her programlama dili icin indirecegin scriptin ayri bir kurulumu olacaktir. Ve indirdigin scriptin veritabaninin ne oldugu onemlidir. Once veritabani dosyasini sisteme yukleyip daha sonra paylasimlar verip calistirman gerekebilir. Eger scriptin ne oldugunu soylersen daha ayrintili bir sekilde yardimci olabiliriz

haber manşet var bende fronpage te hazırladım scriptiniçinde admin haberrresim images manset sql var bunları ne yapacam şimdi birde ben bunları benim hazırladığım anasayfaya nasıl yerleştirecem bunlar php de yazılmış bir sorun olurmu

admin haberrresim images manset sql nedir bunlar klasörmü dosyamı sql klasörse içine bak sql uzantılı bir dosya vardır bunu phpmyadmin den veri tabanını seçtikten sonra içeri aktar deyip gözattan .sql uzantılı dosyayı seçersin aktarılmış olur. Daha sonra dosyaların içinde config.php yada ayar.php gibi bir dosya vardır mutlaka onu açıp veri tabanı ayarını yapman gerekiyor

admin haberrresim images manset sql nedir bunlar klasörmü dosyamı sql klasörse içine bak sql uzantılı bir dosya vardır bunu phpmyadmin den veri tabanını seçtikten sonra içeri aktar deyip gözattan .sql uzantılı dosyayı seçersin aktarılmış olur. Daha sonra dosyaların içinde config.php yada ayar.php gibi bir dosya vardır mutlaka onu açıp veri tabanı ayarını yapman gerekiyor

admin haber resim images bunlar klasör sql de var onu deneyim birde bazı php dosyaları da var bunlar klasör değil sağol bi deneyim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...