Jump to content

Ve Guti Beşiktaş'ta!

Sirius

Recommended Posts

Beşiktaş Real Madrid'in yıldızı Guti ile 2 yıllık anlaşma sağladı.

guti600_PHIBY.jpg

Beşiktaş'ta beklenen gelişme oldu. Siyah beyazlılar aylardan beri peşinde koştukları Real Madrid'in yıldızı Guti'yi renklerine bağladı.

Beşiktaş İspanyol yıldız Guti ile 2 yıllık anlaşma sağladı. Real Madrid teknik direktörü Mourinho geçtiğimiz günlerde adeta bu haberin müjdesini vermiş ve Guti'yi kadroda düşünmediğini söylemişti.

Transferin en hızlı takımı olan Beşiktaş böylece, dünyaca ünlü yıldız Quaresma'dan sonra ikinci bombasını da patlatmış oldu.

kaynak: http://www.ntvspor.net/haber/turkcell-super-lig/20224/ve-guti-besiktasta

Başka patlamada burda. :D

332706053163.jpg?333174971417

Fenerbahçe'de dün transfer konusunda hareketli saatler yaşandı. Geçen sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Giovani dos Santos'un, Dünya Kupası maçlarının ardından Arnavut menajeri Osmani Baskin'e "Ben yeni sezonda Fenerbahçe'de oynamak istiyorum. Çünkü Fenerbahçe'de Alex ve Lugano gibi hayranlık duyduğum yıldızlar var. Taraftarları da muhteşem" dediği ortaya çıktı.

21 yaşındaki Meksikalı orta alan oyuncusunun Fenerbahçe'yi istemesi üzerine harekete geçen Arnavut menajer Osmani Baskin, dün Fenerbahçe kulübüne gelerek yöneticilerle masaya oturdu. Arnavut menajer, Dos Santos'u yıllık 1 milyon 200 bin euro karşılığında kiralık olarak Fenerbahçe'ye getirebileceğini ifade etti. Görüşme olumlu geçerken, Dos Santos'un her an F.Bahçeli olabileceği vurgulandı.

Kaynak:

http://sabah.com.tr/Spor/2010/07/15/fenerbahce_atakta

10 yıl önce FIFA 2000'de mi ne en iyi oyunculardan biriydi. :) Kaç yaşında şimdi?

yaşı 33-34 var galiba benim görüşüm bu yaştan sonrada beşiktaşa emekli olmaya gelmiştir arkadaşlarında dediği gibi bu saatten sonra bu oyuncudan pek verim alınacağını pek sanmam gene de bi gs li olarak hayırlısı olur inş. diyorum :)

Guti 32 yaşında sanırım ve o adamın ölüsü Türkiye'de asist kralı olur tartışmasız çok kaliteli bir oyuncu bakalım Schuster , Quaresma ve Guti neler yapacak bu sene BJK'de. Bir Fenerbahçe'li olarak böyle insanların Türkiye'ye gelmesine çok sevindim.

tek futbolcuyle iş olmaz

şöyle oyunu yönlendirecek birden fazla oyuncu lazım

maçta 11 kişisin ve sadece 2 oyuncun yönlendiriyor yada tempoya ayak uyduruyor

o takım ne olursa olsun kazanamaz

işte türk futbolununda en büyük yanlışı o

tek oyuncu getir ve takımı kurtarmasını bekle kurtarmazsa yuha la ve sezon sonunda sat......

ingilizlerin ftbol takımlar 1 yılda bi tam kadro değişirken bizim kadrolar her yıl değişiyor

Bizim ülkemizde Transfer konusunda sadece gövde gösterisi var.Aslında arjantin brezilya gibi ülkelerden 19 - 20 yaşlarda genç yetenek bulup getirseler hem daha uzun vadeli oynarlar hemde ilerde daha büyük maliyette piyasaya sürerler ama nerde .

Başka patlamada burda. :D

332706053163.jpg?333174971417

Fenerbahçe'de dün transfer konusunda hareketli saatler yaşandı. Geçen sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Giovani dos Santos'un, Dünya Kupası maçlarının ardından Arnavut menajeri Osmani Baskin'e "Ben yeni sezonda Fenerbahçe'de oynamak istiyorum. Çünkü Fenerbahçe'de Alex ve Lugano gibi hayranlık duyduğum yıldızlar var. Taraftarları da muhteşem" dediği ortaya çıktı.

21 yaşındaki Meksikalı orta alan oyuncusunun Fenerbahçe'yi istemesi üzerine harekete geçen Arnavut menajer Osmani Baskin, dün Fenerbahçe kulübüne gelerek yöneticilerle masaya oturdu. Arnavut menajer, Dos Santos'u yıllık 1 milyon 200 bin euro karşılığında kiralık olarak Fenerbahçe'ye getirebileceğini ifade etti. Görüşme olumlu geçerken, Dos Santos'un her an F.Bahçeli olabileceği vurgulandı.

Kaynak:

http://sabah.com.tr/Spor/2010/07/15/fenerbahce_atakta

Oğlum sen sabahın dediğine inanıyosan messi fenerde

hememde bir kilif uyduryorsun yok yaşi büyük yok birşey var ne oldu ben söyleyim aziz kara para alamadini beşiktaş şerefle aldi

siz daha alex diyin gecen sene olmayan oldu bursa şapiyon oldu

1983 dersem gerisi önemli deil zaten herkez biliyor :D

34 yaşında bir oyuncu tartışmasız kaliteli oyuncu olduğu kesin,ama carlos geldiğinde 31 yaşındaydı bazı kesimler o adam ölü vs dediler,yıldız bir oyuncu ölü olsun diri olsu forma satış reklam vs derken zaten elde ettınız parayla bi oyuncu alıyosunuz beşiktaşda bu sene bu senaryoyu izlemiş başarılı olurmu orası meçhul,ama geçmiş yıllarda fenerbahçe yabancı sınırı kalkması konusunda bazı kesimler köstek olmuştu aziz yıldırıma,şimdi görüyoruzki 6+2+2 de yetmiyo yabancı sınırı olduğu için biçok oyuncularını göndermekle başbaşa kaldılar yada kiralama vs,şahsen delgadoyu vs tercih ederim ;)umarım hayırlısı olur türkiye ligimiz için

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...