Jump to content

Foruma Oyun Bölümü Açılsın mı?

Jolteon

Karşılıklı oyun alanı açılsın mı  

51 members have voted

1. 1. Forumda Karşılıklı satranç, tavla, dama oynamamız için bi alan açılsın mı sizce

• Evet, güzel fikir
    • Hayır, burası bir forum (Forum her alandadır unutmayın)

Recommended Posts

Forum her alanda diye bir kural yok.Kim dedi size bunu?Her alanda diye bu sitede adult paylaşımda mı yapılsın o zaman.saçmalık.Yöneticiler istediği konuları uygun görürlerse paylaşıma tartışmaya açık tutulabilir.Böyle oyun vs gibi bir bölüm çok gereksiz.Mynet,ekolay,facebook gibi sitelerde oyunlarını oynayabilirsiniz.Burası Paylaşımın Hat Safhası olduğu bir site.Oyun Parkı olduğunu düşünmüyorum ;)

Forum her alanda diye bir kural yok.Kim dedi size bunu?Her alanda diye bu sitede adult paylaşımda mı yapılsın o zaman.saçmalık.Yöneticiler istediği konuları uygun görürlerse paylaşıma tartışmaya açık tutulabilir.Böyle oyun vs gibi bir bölüm çok gereksiz.Mynet,ekolay,facebook gibi sitelerde oyunlarını oynayabilirsiniz.Burası Paylaşımın Hat Safhası olduğu bir site.Oyun Parkı olduğunu düşünmüyorum ;)

Ozaman google'dan program indirelim, teknik desteği google'dan alalım, burada sadece sohbet bölümüne katılalım.

Eğer mümkünse yani sitenin alt yapısı uygunsa karşılıklı bir oyun alanı açılmasının kimseye bir zararı olmaz. Hatta oyun alanına girince bir reklama tıklamak mecbur olursa bence daha verimli olacağını düşünüyorum.

Birde şıklarda kararsızım diye bir şık olursa iyi olur.

Oyun oynamak isteyebilirsiniz buna kimse karışamaz lakin her forumun önde olduğu paylaşım konuları vardır ve bir konsetleri vardır.TNCTR Forumumuz hepimizin bildiği gibi Modifiye,Katılımsız,Portable,Yazılım vb. konularda üst düzeyde.Oyun için gerçekten google amcaya sorduğunuzda birçok siteyi size sunar.Burada bence (oyunu eskiden oynardım şimdi hiç sevmem pcye bile yüklemem) oyun yerine daha kaliteli paylaşımlar (zaten yapılıyor) yapılmalı.Çünki bu iş ekmek üreten bir fırına gidip ordan manavdaymışız gibi meyve-sebze istemeye benzer (biraz abes örnek oldu).Bırakalım ekmeğin şekilleri çoğalsın lezzeti artsın.Saygılarımla.

sanki mesaj sayımız artsın diye açılmış bir konu

sohbet bölümünde mesaj sayısı artmaz

Oyun oynamak isteyebilirsiniz buna kimse karışamaz lakin her forumun önde olduğu paylaşım konuları vardır ve bir konsetleri vardır.TNCTR Forumumuz hepimizin bildiği gibi Modifiye,Katılımsız,Portable,Yazılım vb. konularda üst düzeyde.Oyun için gerçekten google amcaya sorduğunuzda birçok siteyi size sunar.Burada bence (oyunu eskiden oynardım şimdi hiç sevmem pcye bile yüklemem) oyun yerine daha kaliteli paylaşımlar (zaten yapılıyor) yapılmalı.Çünki bu iş ekmek üreten bir fırına gidip ordan manavdaymışız gibi meyve-sebze istemeye benzer (biraz abes örnek oldu).Bırakalım ekmeğin şekilleri çoğalsın lezzeti artsın.Saygılarımla.

Bir forumu ayakta tutan en önemli etken karşılıklı yardımlaşmadır tnc de bu var ama biraz da eğlence gerek yoksa zamanla insan sıkılıyo satranç'ı sevmemen önemli değil oynamazsın forumunda gezinmeye devam edersin örneğinde ise fırundan meyve sebze alma örneği vermişin peki ya bu forumu fırın olarak değilde bi süpermarket olarak düşünsek ne dersiniz?

Arkadaşın bunu bir öneri olarak sunduğunu düşünmüyorum çünkü konu sohbette. Demekki sohbet edilsin diye açmış

binevi öyle ama bence bu konuda herkez cevap vermeli güzel bir tartışma ortamı olabilir

Forum her alanda diye bir kural yok.Kim dedi size bunu?Her alanda diye bu sitede adult paylaşımda mı yapılsın o zaman.saçmalık.Yöneticiler istediği konuları uygun görürlerse paylaşıma tartışmaya açık tutulabilir.Böyle oyun vs gibi bir bölüm çok gereksiz.Mynet,ekolay,facebook gibi sitelerde oyunlarını oynayabilirsiniz.Burası Paylaşımın Hat Safhası olduğu bir site.Oyun Parkı olduğunu düşünmüyorum

bizde burda kurallardan bahsetmiyoruz sadece öneriler var ortalıkta tartışmaya açık öneriler ama forumlar insanların online olarak en çok tanıştığı yerlerden biridir bu forumda eğlence olsa biraz bence hiç fena olmaz haa diyelim ki sen sevmiyosun gene bakarsın forumuna sonuçta günde 1000 kişi sürekli olarak sayfaları karıştırmıyo arada sırada bakıyo

Ozaman google'dan program indirelim, teknik desteği google'dan alalım, burada sadece sohbet bölümüne katılalım.

e o zaman sen hiç gelme buraya, Google Talk var :p

Oyun bölümü bence de fena olmaz ama bunu hazır oyun siteleri altında oluşturulacak klanlarda yaparsak daha güzel olur. Atıyorum Facebook üzerinden satranç oynayanların toplanabildiği bir grup kurulabilir. Ya da Mynet üzerinde okey turnuvaları düzenlenebilir.

Ama bir site içinde böyle ekstra şeylerin olması doğru değil bence, daha 3.x forum düzenine alışamadık, oyun, blog, portal... bunlar bir forum içn gereksiz şeyler :)

Servere bağlı olarak bunu adminin düşüneceği kanısındayım ancak benim düşüncem bu, yapmaz :D

Bakma bizimde ısrarla istediğimize Adminin kararı (kesinlikle yapmaz;) ;)

Ama yinede oyun bölümü isterim yani bilardo falan da olursa iyi olur yani ;)

Bence bole birşeyin olması guzel olurdu yalnız tek kısılık oyunlar yerıne cıft kısılık veya dahada fazla bir dusunsenıze skerboi yeniceri yağmuradam şimşekadam okey masası cok harika birşey olur yada dama satranc gıbı eglencelı oyunlar sıtede daha cok vakıt gecırmemızı saglar hemde sıte daha genıs bır topluluga hıtap etmıs olur

gidin başka sitelere oyun oynayacaksanız ....ok?

burası lunapark değil TNCTR FORUM ...ok?

"Yanlışlıkla Teşekkür ettim"..

Buranın ne olduğunu herkes gayet iyi biliyor..Herkes kendi fikrini belirtiryor..Burası hakkında karar merci sizin omadığınızı düşünüyorum....

Forum için problem veya bi mani olmayacak ise uygun görülür ve yeterli talep varsa neden olmasın sonuçta o bölümde kurallara tabi bi şekilde yönetilebilir

Sonuçta kumarhane değilya :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...