Jump to content

Neden Artık Kimse Rapidshare Linki Vermiyor?

Babhomet

Recommended Posts

free olarak, mipony'de en iyi rapid hotfailde yarım saatebir indirebiliyorsun rapidde daha kısa ama sonuçta ücretli kullanıcı olmadığımdan fark etmez ama rapidi tercih ederim

megauploadın hızı rapidin nerdeyse 5 katı rapidin modsı geçti kardeş

Free olarak rapidden 10 ayrı film üstüne bir çok program otomatik olarak indirebiliyorum buda ortalama 100 eyakın link yapıoyr varsa Mega nın böyle bi kolay lığı onu kullanalım Hotfile diyorsunuz otomatik oalrak indirmeğe kalktım Free olarak 4 gb tı bi günde indiremedim ama rapid free olarak 6 gb indirdiğim oluyor 24 saatte

Free olarak rapidden 10 ayrı film üstüne bir çok program otomatik olarak indirebiliyorum buda ortalama 100 eyakın link yapıoyr varsa Mega nın böyle bi kolay lığı onu kullanalım Hotfile diyorsunuz otomatik oalrak indirmeğe kalktım Free olarak 4 gb tı bi günde indiremedim ama rapid free olarak 6 gb indirdiğim oluyor 24 saatte

kardeş bahsettiğin program JDownloader ise onu bende kullanıyorum ama rapid de linkler sık sık kopuyor ve tekrar indirmek zorunda kalıyorum. bazen kendi kendime soruyorum. bu durum sadece bende mi oluyor diye. benim tercihim megaupload.

sizleri anlıyorum ancak rapidshare yeni değişiklikleri hiç ve hiç akıllıca olduğu söylenemez.

ben ilk gün söylemiştim.bu iş uploaderlar için iyi olmucak diye lakin sonuçda öyle oldu.

premium hesap açıp bize 30gb alan veriyor.30gb yi geçtikden sonra linkler 90 gün boyunca indirilmesse güm.Şuan ki point durumu nasıl bilmem ama sanırım kalkmış ? Rapidshare premium acc olanlar hesabınızı başka birilerine satmanız ve şuan en çok kullanılan hotfile almanız yönündedir.Hf de kota yok!.günlük 10 gb indir istersen.

• 3 hafta sonra ...

Şimdi arkadaşlar ben bir uploaderım 1NCADEM.TR nikini kullanıyorum 300 mbit hızında bir makinam var rapidshare ile çok deli para kazandık zamanında onu yadsıyamam ancak rapidshare avrupa konumlu bir şirket ve bu onu telifçilerle başının belaya girmesine neden oluyor 20.000.000 euro cezaya çarptırıldı sadece almanyada ve diğer ülkelerde de davalar sürüyor limevire 150 milyar dolarlık bir dava açılmış durumunda artık avrupa ve kuzey amerika kaynaklı dosya paylaşım siteleri yada p2p sistemleri ve büyük torrent siteleri bir bir kapandı yada yönünü başka yöne çekmek zorunda kaldılar artık rapidshare ne puan kazandırıyor nede para rapidshare pasif bir dosya paylaşım sitesi olmaktan oteye gidemez aynı dosya.tc gibi

ben ve diğer uploaderlar para kazanamadıkları için rapidshare upload yapmama kararı aldık çünkü masraflarımızı karşılayamicak duruma gelebiliriz ayrıca rapidshare terebaytlarca dosya barındırırken şimdi gb ile urasmak hic bir uploder için anlamlı olmaz zaten amaç kazanc elde etmek sız nasıl keyıfle downloand yapıyorsanız bizde çileyle upload yapıyoruz ve bu çalışmanın karşılığını almak gerekiyor ama artık devir bol kazançların olduğu devir değil kimse eski tadı yok pek çok yeni site çıksada bu işi uploader dostu bir site olan rapidshare gibi veren site yok aslında rapidshare deki ne sistem nede kazanç kaynakları hiçbir sitede yok rapidshare baska bir dünya gibi ancak oda bitti size tavsiyem elinizdeki rapid premiumları elden çıkarın eger ödül sitemine geçmez ise rapidshare bitebilir dunyada il 10 sırada iken şimdi 40 sıraya dusmesı bunu gosterıyor

size tavsiyem turkiye için hotfile olabilir ancak yüksek hızlarda dosya indiriyorsanız megaupload diyebilirim

iyi downloandlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...