Jump to content

Neden Artık Kimse Rapidshare Linki Vermiyor?

Babhomet

Recommended Posts

Rapid linkleri de alabilir miyiz,

Tüm siteler rapidi boykot ediyor,her yer hotfile,fileserve linkleriyle dolu,iyi de bizim rapid üyeliklerini satanlar da yine onlardı,

Üstelik 1 yıllık aldık,daha 11 ayı var,hepsi elimizde patladı,

Acaip canım sıkkın,çok rica ediyorum hotfile premiumlu indiren birileri şunu rapide de atsın,

Saygılar...

Tüm siteler rapidi boykot ediyor,her yer hotfile,fileserve linkleriyle dolu,iyi de bizim rapid üyeliklerini satanlar da yine onlardı,

Acaip canım sıkkın,çok rica ediyorum hotfile premiumlu indiren birileri şunu rapide de atsın,

Saygılar...

Arkadaşlar alternaif link hakkımızda olması gerekmezmi rapid üyeliği olanların suçu ne olmayanlar zaten alternatiflerden indiriyor.

Saygılar...

Sonuna kadar katılıyorum Rapid Hem daha hızlı...

kahrol rapid şu rapide para bayılanları hiç anlamam onca hızlı torrent sitesi varken..

kahrol rapid şu rapide para bayılanları hiç anlamam onca hızlı torrent sitesi varken..

Bırak ya

Varmı rapid gibisi premiumsuz bile torreentten daha iyi indiriyorum...Kalmışki birde premium olsa uçar herhalde torreentmiş :nea:

suçunuz 12 veya 6 aylık uzun sürelerde üyelik satın almanız.

aylık alın bilemediniz max 3 aylık alın.üyelik bitiminde hangisinde dosya paylaşım zirvedeyse vede sınırsızsa o firmadan alın üyeliği

RS paylaşımı yine yapılıyor, yapılmıyor değil. Ama eskisi gibi değil. Sebebi de bildiğiniz gibi RS'in son satış politikasındaki değişikliği.

Rapidshare link istemek hakkınız. Ama alternarif siteleri tercih edenlere de laf edemez kimse. :)

Ben şunu merak ediyorum; bu RS politika değişikliğinden sonra, ellerinde yıllık RS hesabı olanlar mecburen RS'e devam edecekler. Bu süre dolana kadar, RS eğer eskisi gibi dosya yüklemeyi cazip hale getirmezse işte o zaman tarihe gömülecek fikrimce. :)

Oncakişinin uploadlarını silsinler yılların emeğini yok saysınlar sonra gel upload et :huh:

Sanki Hotfile aynısı yapmayacak...Bu hızla giderse en fazla bu yıl sonuna kadar devam eder sonra hotfile de başlar temizliğe...

Rivayet o ki, RS telif hakları sebebiyle epey sıkıştırıldığı için, alternatif dosya barındırma sitelerden birisini satın almış. Müşterilerini oraya kanalize edebilmek için böyle bir satış politikası geliştir-miş. Buna benzer duyumu olan var mı ve kaynağı ne?

Sanki Hotfile aynısı yapmayacak...Bu hızla giderse en fazla bu yıl sonuna kadar devam eder sonra hotfile de başlar temizliğe...

hotfile yılların emeğini şuana kadar silipte bunca kullanıcını oyuncak gibi uploadlarını silmedi..

rapid en son gelen sistemi çok batırdı artık herşeyi paralı yaptılar point sistemi koydular 30 gb kota ee bitince puanında 120 gb kadar çıkarırsın dediler baktım 120 gba gerekli olan puana neredeyse iki kere kullansam hesabtaki tüm puan biticek çok saçma oldu o sebebden link bulsan bile artık kırık bile olabilir :)

Bırak ya

Varmı rapid gibisi premiumsuz bile torreentten daha iyi indiriyorum...Kalmışki birde premium olsa uçar herhalde torreentmiş :nea:

İstanbul82 dediği doğru RapidShare.Com verilen bir 8 partlık bir filmi kaliteli bir torrent sitesinden 950 Kb sn indirse yaklaşık 30 Dk. :)

TorrentLeech bulabilirsen iyi olur Dünya platformunda en iyidir.

TurkTorrent.Biz şuan üyelikler açık üye ol derim

Zamunda.Net üyelik en son açıktı TorrentLeechten sonra geliyor diyebilirim (kendim) için..

Rivayet o ki, RS telif hakları sebebiyle epey sıkıştırıldığı için, alternatif dosya barındırma sitelerden birisini satın almış. Müşterilerini oraya kanalize edebilmek için böyle bir satış politikası geliştir-miş. Buna benzer duyumu olan var mı ve kaynağı ne?

Kaynak varmı abi ?

Rivayette kaynak olmaz yeğen :)

Bencede torrent linkleri kullanılsın artık 700 mb lık bir dosya sadece 13dk sürüyor 932kb/s ile asılınca :)

Özellikle filmlerde torrente geçilse süper olur. Ama bu sefer film siteleri beş parasız kalır..

torrentle 1 hafta içinde 58 gb lık oyun çektim 2010 oyunlarını, torrent arıyorum artık herşeyi, torrent paylaşım sitesi yapsalar çok iyi olur aslında, yani torrenti koyacak oraya, server otomatik çekicek, o torrentten dosya indirenlere 100 kb limitle (üyeliksiz) üyelikli 250500 arası seed ettirebilecek.. gayet mantıklı bi fikir, telif haklarını yerim ya :D

Rivayette kaynak olmaz yeğen :)

Bencede torrent linkleri kullanılsın artık 700 mb lık bir dosya sadece 13dk sürüyor 932kb/s ile asılınca :)

Senin hızın sabitmi ? Herkes senin gibi indiriyor Dalgalanma aşamasını katarsan 30 dk ;)

Download da neti hiç kullanmazsan indirirsin sabit hızınla, ben geceleri indiriyorum ;)

Hangi server olursa olsun Dalgalanma yaşar.. Dalgalanma aşamasında server yoğunluğu söz konusudur gece neden hızlıdır kimse fazla yüklenmediği için yüksektir..Yoksa herkes o dosyayı torrentte çekiyor ise gece indirsen aynıdır sabahta indirsen bir farkı yok.eğer altında çok kaliteli sırtını 100 Mb/sn servere bağlamışssa ayrı..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...