Jump to content

Ekran Kartı Satın Almak İstiyorum

YAGMURADAM

Recommended Posts

Değerli arkadaşlarım.Bir bilgisayarın hemen hemen tüm parçalarının kaliteli modelini rahatlıkla bulabilirken ekran kartı konusunda hayli zayıfım.Şu anda Ati Radeon x1650R model bir ekran kartım var.Sorunsuz çalışıyor ama daha üst modelini almak istiyorum.Almak istediğim ekran kartı aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekiyor.

1.Windows7 donanım sürücüleri olacak.Orjinalinde olacak.

2.Veriyolu hızı 256 mbit

3.Direk anakarttan çalışacak.Fazladan power supply den güç kablosu istemeyecek.

4.Ati chipsetli olacak.

5.Bilgisayarda oyun oynamam ama biraz güçlü olsun istiyorum.Orta seviye veya ona yakın.

Yukarıda saydığım özellikleri karşılayan ekran kartı satmayı düşünüyorsanız burada konuşalım.Fiyatta anlaşırsak paypal üzerinden ödeme yaparım.Yanlız ekran kartını denemeden kesinlikle ödemme yapmam.Ekran kartı bozuk olmadığı ve de şartlarımı karşıladığı sürece geri iade olmaz ve en geç 36 saat içinde parası ödenecektir.İlgilenenlere duyurulur.Saygılarımla

• 3 hafta sonra ...

Eğer amacınız directx 11 bir ekran kartı ise alacağınız en stabil ve ideal kart 5750 yahut 5770.Yok ben daha aşağısına razıyım derseniz önereceğim kart 4850 ya da 4870.Tabi bu kartlar için öncelikle power supply ınızın en az 500 w olması gerektiğini de hatırlatırım.

Bir öneri daha,yukarıdakilerden daha aşağısı olsun derseniz 4770.

Bu arada tüm bu kartların markası çok fark etmez.Fakat Sapphire içlerinde oldukça kalitelidir.

Saygılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...