Jump to content

Yazıyor Yazıyor Elastik Bisiklet De Çıktı Yazıyoor

maxomars

Recommended Posts

7-11-10-bendablebike600-12788739461278935927.jpg

Yıllardır en ucuz ve çevreci bir ulaşım aracı olan bisikletler artık çok farklı bir tasarım ile birlikte karşımıza çıkabilir. Bisiklet kullananları en zor durumda bırakan park sorununun üstesinden gelmek isteyen bir tasarımcı, elastik yapıdaki bisiklet tasarımı ile birlikte karşımıza çıktı. Katlanabilir gövdesi ile birlikte bir direğe veya bir yere sıkıştırılarak kitlenebilen bisiklet aracılığı ile park sorunun üstesinden gelinmiş olunuyor.

çantaya girecekler yakında iyi mi ;)

Peki bu yolda giderken bükülürse ne olur

Türkiyedeki yolları biliyorsundur?:rolleyes:

Bu ne biçim bisiklet üzrinde fren yok

Yada ben göremiyorum

Peki bu yolda giderken bükülürse ne olur

Türkiyedeki yolları biliyorsundur?:rolleyes:

Bu ne biçim bisiklet üzrinde fren yok

Yada ben göremiyorum

Sanırım eskiden olduğu gibi pedal ile fren yapılıyor.. Resmi ilk gördüğümde aklıma gelen şey ise o bükülme durumu oldu. Malum Türk insanı akrobasi yapmadan dayanamaz :dribble: Bir bisiklette olması gereken önemki bir özellik eklenmiş ancak diğer önemli özellikler çıkarılmış.. En azından fotoğraftan o şekilde anlaşılıyor. Yazıda ayrıntılı açıklama yapılmamış.

Sanırım eskiden olduğu gibi pedal ile fren yapılıyor.. Resmi ilk gördüğümde aklıma gelen şey ise o bükülme durumu oldu. Malum Türk insanı akrobasi yapmadan dayanamaz :dribble: Bir bisiklette olması gereken önemki bir özellik eklenmiş ancak diğer önemli özellikler çıkarılmış.. En azından fotoğraftan o şekilde anlaşılıyor. Yazıda ayrıntılı açıklama yapılmamış.

Akrobasi yapabilen biriside akıl eder heralde bu bisikletle olmayacağını. sadece park sorununa ilişkin bi yapım.

be ortadan bölünmeli bisikletler vardı yanlış hatırlamıyosan tek videyı açınca bisiklet ikiye katlanıyodu

o daha iyi bence

Markası pinokyo idi hocam yaş kaç senin bu benim zamanında vardı 5000 tl diyorlardı vay be ne bisikletti:)

yaş 17 ama bi arkadaşt vardı

onlar şimdi antika yerine geçiyor:) bizim zamanımızda bir de tek silindirli bordo javalar vardı kadir inanırın bindiği:) bir kaç yıl önce onlardan ******ürene Antalyadaki MZ motosiklet fabrikası sıfır motosiklet veriyormuş demişlerdi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...