Jump to content

Ram Sorunu

erdem_fb_54

Recommended Posts

Elimde kingston marka 2 gb lık ram var bu benim pc de çalışıodu başka makinaya taktım sonra tekrar geri benim makinaya taktığımda ekran gelmedi başka makinlarda ram çalışıyor ama beimkinde çalışmıyor.Benim makinada da başka ram denedim açılıyor acaba bunu nedeni ne olabilir?

silgi ile bir sil ram in altın parlağı gibi olan yeri güzelce bi de parmakların temizken silgi tozlarını yoket sora bi dene :) şaka değil bi dene bnm eski pc de öle olmustu bu şekil halletmiştim bir de o yerdeki altın rengi yerlerin peteklerini kontrol et hepsi tammı :D

benim makina dediğim dükakndaki bizim makina aslında müşterinin kasaya taktık bizim ram oraya kadar her şey güzel ama sonra bizim makinaya takınca açılmadı bi türlü üfledim toz felan vardır diye başka ram takınca çalıştı o 2 gblık ile bi türlü çalışmadı. :)

o makinada başka ram takınca açlıyor makina ama o 2 gb takınca açılmıyor pc anlamadım gitti ilkten bende öle düşündüm ama bozulsa öbür ramlar niye çalışsın o makinada

arkadasım istersen bide bıosunu sıfırlamayı dene oda olmadı ram slotunu deiştirip drnr oda olmadı power supley deiştirip dene odamı olmadı o zaman anakartın ram slotu tozlanmıs olabilir statik elektrik yapıp kısadevre yağtırabilir makineye onu tem,zle eğer warsa :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...