Jump to content

Windows Xp Sp3 Özelliklerin Kısıtlanması

Recommended Posts

Mrb arkadaşlar windows xp sp3 kurulum bittikten sonra user yetkisi olarak sadece masa üstü + explorer kullanımı + msn ve benim belirledim program haricinde kullanıma kapatmam için ne yapmam lazım, bu dediğim özellikleri tek tıkla nasıl yaparım mesela bat oluşturarak yapılabilirmi konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

bu konuda bende biraz bilgi isteyebilirmiyim.bende aynı sekılde yapmak ıstıyorum ama amacım benım ıznım olmadan bılgısayara bır sey kurulmasın bılgısayrdan bır sey sılınmesın ama aynı zamanda benım ızın verdıgım porgramlarda save dosyalarını kayde derken problem cekmesın bu ıstedoklerım mumkunmu?

şimdiden tesekurler.

bu konuda bende biraz bilgi isteyebilirmiyim.bende aynı sekılde yapmak ıstıyorum ama amacım benım ıznım olmadan bılgısayara bır sey kurulmasın bılgısayrdan bır sey sılınmesın ama aynı zamanda benım ızın verdıgım porgramlarda save dosyalarını kayde derken problem cekmesın bu ıstedoklerım mumkunmu?

şimdiden tesekurler.

Deep Freeze programıyla yapabilirsin .

Deep Freeze acıklaması:

Deep Freeze Standart, özellikle internet kafeler için çok faydalı bir program. Deep Freeze programı ile bilgisayarlarınız sanki dondurulmuş gibi kullanım sonrasında hiçbir değişiklik yapılmamış halde eski haline döndürülüyor. Bu sayede işletim sisteminin bozulmasından ve virüs vb. zararlı etkilerden korunabiliyorsunuz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...