Jump to content

İso Çıkartma Sorumu

Troy34

Recommended Posts

Arkadaşlar torentten crysis oyununu indirdim 65 part bunu hjsplit programı ile birleştirdim rzr-crys diye bir dosya çıktı uzantısı yok uzantısını rar yapıyorum winrar rzr-crys.iso yani oyunun kalıp dosyasını gösteriyor ancak çıkart diyince cilt eksik diyor dosyanın boyutu 6 gb den fazla, uzantısını direkt iso yapıp deamontols ile açıyorum hata veriyor bu iso dosyasını nasıl çıkartıcam bilmediğim bir sıkıştırma programı ile sıkıştırılmış ama ney acaba bilen varmı. ilginize şimdiden çok teşekkür ederim..

İndirdiğin oyun rip falandır kesin.indirdiğin 65 parttan birinde winrar vardır senin birleştirmen gerekmeden birini tıklayıp klasöre çıkart dediğinde çıkart mıyor mu?

indirdiğim bu altımbeş partın uzantısı yok bir arkadaş hjsplit ile birleştireceksin dedi gerçekten hjsplit programı direk gördü ve birleştirdi ancak birleştirdikten sonra çıkan dosyanın boyunut 6 gb dan fazla ancak uzantısı yok uzantısını rar yapınca içindeki iso dosyasını görüyor ancak çıkart deyince çıkartmıyor bilmediğim bir sıkıştırma programı ile sıkıştırılmış acaba ne onu bir bulsam uzantı ekleyip çıkartcam ama iki gündür kafayı yedirtti bana.

Bilmem farkındamısın ama verdiğin resim minnacık karınca duası gibi neyse müsait olunca eklersin elimizden gelen birşey olursa yardım ederiz

Torrenti eklersen daha kolay olur çünkü başlattığım anda bi yansıması benim pc de oluşur bande dosya komple bendeymiş gibi ne olduğuna bakarım

Kolaygelsin

7zip olabilir belki

Üstad sağolasın valla indirip bu programla açtım oldu yalnız incelik şurda bana hjsplit ile birleşitireceksin diyen arkadaş beni yanlış yönlendirmiş direk 7zip ile çıkartmak gerekiyormuş bu 65 partı 7 zip ile çıkartınca direk iso dosyasını çıkarttı tekrar çok teşekkür ederim tüm yardım eden arkadaşlara

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...